KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2010 - 08.05.2010

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jeseník
Registrovaných jednotlivců 250
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.89%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Dawid Salink LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Hromádka Central Poprad SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sára Sněhotová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jozef Šeleng Central Poprad SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Dohnal Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Hromádka Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Juraj Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Anetta Kašprišinová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Vendula Hrubá TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Baťovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Paulina Warzybok UKS Satori Mikolow POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Hana Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richard Marcin TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Jurkovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Kopúň Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jozef Šeleng Central Poprad SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Patryk Zmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukasz Harazim UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Rusek UKS Satori Mikolow POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Heneš TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Hons Chotěboř CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Horák TJ Fulnek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdalena Klenart UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Premová Sokol Šumperk CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martyna Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk