KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP mládeže 2013 - 3.kolo - 16.11.2013

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČUBU
Registrovaných jednotlivců 387
Závodníci v kategoriích 551
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
17.37%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 59x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Sammartino SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Klatovy CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KK Klatovy CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michael Bartoš USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Havelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Artem Avchinnikov Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Košek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Kalina Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Zátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Boháč USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Bartošová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Budajová SK Budo Horní Slavkov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk