KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP mládeže 2013 - 3.kolo - 16.11.2013

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČUBU
Registrovaných jednotlivců 387
Závodníci v kategoriích 551
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
17.37%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 59x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Marek Bázler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Niemczyková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Chobotová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Kitzlerová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Matěj Říha KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata st. žáci Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci Šimon Průcha Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
7. kata st. žáci Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
5. kata st. žákyně Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Erika Hubková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata dorostenci Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata dorostenci David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky Nikola Janoušová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Anna Sammartino SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata junioři Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata junioři Petr Marschall SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata juniorky Kay Polanová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Markéta Nováková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata juniorky Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Klatovy CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KK Klatovy CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27 kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Michael Bartoš USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Ondřej Havelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32 kg Artem Avchinnikov Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32 kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32 kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30 kg Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Denny Kulich SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Košek USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Kalina Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Maleček KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Zátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Karolína Martínková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Eliška Václavíková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg Nikola Pešádiková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Eliška Krobová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45 kg
1. kumite st. žáci -45 kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45 kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45 kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite st. žáci -45 kg Jonáš Sanislo KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45 kg Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42 kg
1. kumite st. žákyně -42 kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42 kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42 kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42 kg Veronika Konášová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Erika Hubková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci -52 kg
1. kumite dorostenci -52 kg Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -52 kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci -52 kg Vojtěch Boháč USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci -52 kg Filip Nápravník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci -57 kg
1. kumite dorostenci -57 kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci -57 kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci -57 kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci -57 kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci -63 kg
1. kumite dorostenci -63 kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci -63 kg Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -63 kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci -70 kg
1. kumite dorostenci -70 kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci -70 kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci -70 kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci -70 kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite dorostenci -70 kg Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci +70 kg
1. kumite dorostenci +70 kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci +70 kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci +70 kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci +70 kg Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky -47 kg
1. kumite dorostenky -47 kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky -47 kg Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky -54 kg
1. kumite dorostenky -54 kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -54 kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Anna Bartošová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -54 kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Budajová SK Budo Horní Slavkov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři -61 kg
1. kumite junioři -61 kg Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -61 kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři -68 kg
1. kumite junioři -68 kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite junioři -68 kg Petr Marschall SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite junioři -68 kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite junioři -68 kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři -76 kg
1. kumite junioři -76 kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři -76 kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři -76 kg Jakub Záveský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite junioři -76 kg Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite junioři +76 kg
1. kumite junioři +76 kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři +76 kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite junioři +76 kg Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
kumite juniorky -59 kg
1. kumite juniorky -59 kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk