KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2012 - 10.11.2012

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 292
Kluby 52
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Dobiaš Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Pištěková ZZO Čadca SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Ema Repčíková ZZO Čadca SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Hečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Dobiaš Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Šamaj ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Andrejko Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Karol Kožák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Motloch KK Odry CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Tomaník ZZO Čadca SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kristián Kotlár Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Štefek SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dan Hozák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg René Kajánek ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ela Glatzová KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Chyba SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Michal Budziňak Central Poprad SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Branislav Kováčik ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Andrej Skokan Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Jirousková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Pinkas Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Prengel ZZO Čadca SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Danka Lešová Central Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg František Bernold Atara Ostrava CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži -75kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Miloš Kopetka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Viola Liptáková ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk