KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2009 - 31.10.2009

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VŠB Ostrava, Karate Tygr Ostrava
Registrovaných jednotlivců 289
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
54.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 55x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Peter Novosad KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Klaudia Mičková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Václav Vidlička Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Dominika Mažgutová KK Žilina SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ženy Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team žákyně (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg David Chyba SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Šlachta SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci -35kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Belička SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Dinda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Radek Sochor Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Třetina SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg David Puščák Baník Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Martin Skalický Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Vološinová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Michalko KK Žilina SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Kultán ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Harag KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Polák TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Lenka Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
5. kumite st. žákyně +50kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tonuzóba Kiss Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eva Chajdáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Vicanová Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Anatol Myśliński KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Šikula Sokol Tišnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marek Bábek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Czech TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Chrobáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Michal Marčák TJ Sokol Žilina SVK SVK
5. kumite muži -67kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
5. kumite muži -67kg Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
5. kumite muži -75kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite muži -84kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy BRH Nikola Tobiášová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk