KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2014 - 3.kolo - 08.11.2014

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Budo Havířov, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 210
Závodníci v kategoriích 289
Kluby 41
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
44.12%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Milan Jančo SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg František Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Hurta L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Beckovský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk