KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2012 - 12.05.2012

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 357
Kluby 53
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 44
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
51.47%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Viktor Le Minh TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Felkl Jukl Karate Team CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lucia Mori Ubaldini Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Ellen Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Michaela Makulová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Kateřina Dittmannová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata muži Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Klub Chodov CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jiří Dolejší Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Stejskal Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Führbacher Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Martina Skalníková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Pešava Sokol Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Ištvánfyová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Štefl KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Wojciech Dorywala KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Patrycja Krzak KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Havelková Sokol Sadská CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -67kg Julián Schuster KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži +84kg Karel Boura SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Karel Boura SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Vařilová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Vařilová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk