KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2012 - 05.05.2012

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel KK Jeseník
Registrovaných jednotlivců 215
Kluby 38
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.03%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Aleksandr Kolasa LZS Głubczyce POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomas Kolasa LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Mateusz Stankiewicz LZS Głubczyce POL POL
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
2. kata ml. žáci (10-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kamil Bartosewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tymoteusz Tobiasinski LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michalina Jung LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Emilia Klein LZS Głubczyce POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Sára Sněhotová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Tišer VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Kalinowski KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lidia Senkow LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dominika Borysiuk LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Ewa Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kata juniorky (16-17) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Samuel Špánik Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Buday Central Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kacper Baracz LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Bartosewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Petra Píchová Central Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Szymon Baracz LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Adam Kalinowski KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Denis Uher Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Katka Kiktová Central Poprad SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite st. žákyně -50kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Lidia Senkow LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Pinkas Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alan Godi Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Harms TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Výbohová Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Čarnogurský Central Poprad SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Ilavský Central Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Weronika Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk