KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
denis-wojtyla-vsk-vsb-tu-ostrava2.jpg
Fotogalerie (6)
Jméno:

Denis Wojtyla

Klub:VSK VŠB TU Ostrava / Česká republika
Země: CZE Česká republika

Medaile: Zlato 16x     Stříbro 14x     Bronz 16x

Pořadí v žebříčcích:
kategorie Pořadí
ČR 121.
kata dorostenci (14-15) (ČR) 8.
kata junioři (16-17) (ČR) 5.
kata ml. žáci (7-11) (ČR) 94.
kata muži (ČR) 26.
kata muži U21 (ČR) 9.
kata st. žáci (12-13) (ČR) 59.
kumite st. žáci -52kg (ČR) 260.
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
5. Grand Prix Hradec Králové 2014 kata muži U21 26.04.2014 10
2. GP Slovakia 2014 kata muži U21 13.04.2014 32
5. North Bohemia 2013 kata muži 12.10.2013 6
1. Grand Prix Hradec Králové 2013 kata muži U21 27.04.2013 60
5. GP Slovakia 2013 kata muži U21 14.04.2013 8
1. Harasuto Cup 2013 kata muži U21 02.03.2013 48
2. Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 kata junioři (16-17) 02.12.2012 32
1. Silesia Cup 2012 kata junioři (16-17) 10.11.2012 24
3. Silesia Cup 2012 kata muži 10.11.2012 8
2. Shotokan Cup 2012 kata junioři (16-17) 06.10.2012 16
3. Shotokan Cup 2012 kata muži 06.10.2012 8
3. Budapest Open 2012 kata junioři (16-17) 15.09.2012 16
3. GP Slovakia of Youth 2012 kata junioři (16-17) 09.06.2012 12
1. Grand Prix Ústí n/L 2012 kata junioři (16-17) 26.05.2012 24
3. Grand Prix Ústí n/L 2012 kata muži 26.05.2012 8
2. Wakizaši Cup 2012 kata junioři (16-17) 12.05.2012 8
3. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2012 kata junioři (16-17) 05.05.2012 8
1. Velká cena Nymburka 2012 kata muži 28.04.2012 12
3. Velká cena Nymburka 2012 kata junioři (16-17) 28.04.2012 4
1. Grand Prix Hradec Králové 2012 kata junioři (16-17) 21.04.2012 60
3. GP Slovakia 2012 kata junioři (16-17) 15.04.2012 16
2. Harasuto Cup 2012 kata junioři (16-17) 03.03.2012 32
2. Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2011 kata junioři (16-17) 03.12.2011 32
1. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 kata junioři (16-17) 12.11.2011 12
2. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 kata muži 12.11.2011 8
2. North Bohemia 2011 kata junioři (16-17) 05.11.2011 24
5. North Bohemia 2011 kata muži 05.11.2011 6
1. Ostrava Grand Prix 2011 kata junioři (16-17) 22.10.2011 24
5. Euro Grand Prix Pilsen 2011 kata junioři (16-17) 01.10.2011 10
1. Evropský pohár mládeže 2011 kata dorostenci (14-15) 11.06.2011 36
3. Grand Prix Ústí n/L 2011 kata junioři (16-17) 28.05.2011 12
5. Grand Prix Ústí n/L 2011 kata muži 28.05.2011 6
1. Wakizaši Cup 2011 kata muži 14.05.2011 24
3. Wakizaši Cup 2011 kata junioři (16-17) 14.05.2011 8
1. Grand Prix Hradec Králové 2011 kata dorostenci (14-15) 23.04.2011 60
5. GP Slovakia 2011 kata dorostenci (14-15) 10.04.2011 8
1. Pohár nadějí 2011 kata junioři (16-17) 09.04.2011 12
2. Pohár nadějí 2011 kata dorostenci (14-15) 09.04.2011 8
3. Harasuto Cup 2011 kata dorostenci (14-15) 26.02.2011 12
5. North Bohemia 2010 kata dorostenci (14-15) 16.10.2010 6
1. Shotokan Cup 2010 kata dorostenci (14-15) 09.10.2010 24
5. Evropský pohár mládeže 2010 kata dorostenci (14-15) 12.06.2010 6
3. OBI Open 2010 kata dorostenci (14-15) 29.05.2010 4
2. Grand Prix Ústí n/L 2010 kata dorostenci (14-15) 22.05.2010 24
3. Wakizaši Cup 2010 kata dorostenci (14-15) 15.05.2010 8
7. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2010 kata dorostenci (14-15) 08.05.2010 2
3. Velká cena Nymburka 2010 kata dorostenci (14-15) 01.05.2010 4
1. Pohár nadějí 2010 kata dorostenci (14-15) 10.04.2010 12
2. Silesia Cup 2009 kata dorostenci (14-15) 07.11.2009 8
1. Ostrava Grand Prix 2009 kata dorostenci (14-15) 31.10.2009 36
3. OBI Open 2009 kata dorostenci (14-15) 21.03.2009 4
2. Silesia Cup 2008 kata st. žáci (12-13) 08.11.2008 8
7. Ostrava Grand Prix 2008 kata st. žáci (12-13) 25.10.2008 2
2. Shotokan Cup 2008 kata st. žáci (12-13) 11.10.2008 16
2. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2008 kata st. žáci (12-13) 10.05.2008 16
3. Pohár nadějí 2008 kata st. žáci (12-13) 05.04.2008 4
7. Grand Prix Hradec Králové 2008 kumite st. žáci -52kg 22.03.2008 3
1. Silesia Cup 2006 kata ml. žáci (7-11) 14.10.2006 6
Celkem:    947

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Bulaks | Hrahorenko | Rud | Vasylenko | Mazur | Novomestská | Melnyk | Kravchenko | Ferenčík