KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 - 02.12.2012

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Registrovaných jednotlivců 149
Závodníci v kategoriích 191
Kluby 49
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.62%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 69x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Karel Pinkas Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Švardala TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Fuhrman Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Šinfeltová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolína Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Knoblochová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk