KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2008 - 25.10.2008

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB-TU Ostrava, Karate Tygr Shotokan
Registrovaných jednotlivců 431
Kluby na medailových pozicích 55
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Adam Pleva Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Magdon Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Wojciech Woźnica KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Ozogány KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Justyna Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Habánková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anetta Kašprišinová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Babic Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Michael Novotný SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Mateusz Cymbalista Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Dubel Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Angelika Wojtaszek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Kristýna Čápová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
7. kata muži Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
7. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata ženy Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team žáci (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
3. kata team žáci (7-13) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team juniorky (16-17) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team muži KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Roman Paraňa Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Richard Musil KK Žilina SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Matúš Nosál KK Žilina SVK SVK
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Zsolt Varga KAI SEI HUN HUN
2. kumite ml. žáci -41kg Levente Lévai KAI SEI HUN HUN
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Andrej Vrškový KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Košutek Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Dávid Pozderka KAI SEI HUN HUN
2. kumite ml. žáci +41kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Dariusz Ochman UKS Wojownik Bestwina POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Natália Holbová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -35kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Dominika Madánová KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite ml. žákyně +35kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Bako KK Nováky SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Rastislav Štyriak MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Martin Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ján Hudec KK Nováky SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dawid Pietrzak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Adrian Ochman UKS Wojownik Bestwina POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Bence Szekeres KAI SEI HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jimmy Čonka Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vít Říhošek Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Martin Jurkovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Tomáš Brlej KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Sarolta Simor KAI SEI HUN HUN
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sandra Suralová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikolett Varga KAI SEI HUN HUN
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Silvia Škopcová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karolína Kavalierová KK Žilina SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Orjabincová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michał Jaśkowiec Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Plachý KK Nováky SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mateusz Cymbalista Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mateusz Adamiecki KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mateusz Pysz KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Roman Liebl Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Angelika Wojtaszek Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katarzyna Dubel Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katarzyna Meleszko Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Tesařík Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Kršiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Škorpík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Alexander Kern Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Jenča Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Daniel Štamko Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová TARO KAN CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -67kg Štefan Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite muži -67kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -75kg Zsolt Gardonyi KAI SEI HUN HUN
7. kumite muži -75kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite muži +84kg Tomáš Fiala Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite muži BRH Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Tatiana Baková Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk