KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2012 - 28.04.2012

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel NED HOCKEY Karate Nymburk
Registrovaných jednotlivců 308
Kluby 48
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Lebdušková Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Kletečka Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Šubrt TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Pavlína Morávková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Firas Oukde SC Flair CZE CZE
3. kata muži Jan Borgula KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jiří Dolejší Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg František Chudoba SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Trnka Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Janek James Hislop Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Kuttner SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Vítovec Kabu Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Těhlová Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Fuhrman Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Šimáček Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Havelková Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -75kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jakub Krátký SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite muži -84kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk