KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Alfredo Tocco Itálie ITA 2 2 900
2. Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA 1 1 800
2. Fco. Jose Salazar Jover Španělsko ESP 3 800
4. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 1 600
4. Takashi Katada Japonsko JPN 1 600
4. Itaru Oki Japonsko JPN 1 600
4. Oscar Sinchi Peru PER 1 600
8. Arslan Caliskan Turecko TUR 1 1 500
8. Enzo Montarello Francie FRA 1 1 1 500
10. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 9 3 2 1 481
11. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 3 4 448
12. R. Cepeda Venezuela VEN 1 400
12. Cesar Monagas Venezuela VEN 1 400
12. Akio Tamashiro Peru PER 1 400
12. David Villaroel Venezuela VEN 1 1 400
12. Mehmet Yakan Turecko TUR 2 1 400
17. Jorge Martinez Venezuela VEN 1 1 380
18. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 342
19. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 5 4 1 1 1 327
20. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 4 3 4 316
21. Filip Vít SHOBU Academy CZE 5 2 2 2 304
22. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 302
23. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 1 300
23. Issei Shimbaba Japonsko JPN 1 300
25. Botond Nagy Maďarsko HUN 4 1 1 2 287
26. Karel Imríšek Česká republika CZE 4 2 252
27. Jose Manuel Carbonell Lopez Španělsko ESP 2 240
27. Hiroki Kubo Japonsko JPN 1 240
29. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4 5 1 226
30. J. Schinkoethe Německo GER 1 1 225
31. Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN 2 2 1 208
32. Yousif Al Harbi Kuvajt KUW 1 200
32. Juan Carlos Andrade Munoz Mexiko MEX 1 200
32. Antonio Chung Peru PER 1 200
32. A. Neghliz Francie FRA 1 200
32. Kristian Novak Chorvatsko CRO 1 200
32. Jose Luis Prado Gutierrez Španělsko ESP 1 200
32. Anggoro Bayu Pratama Indonésie INA 1 200
32. Y. Rossier Švýcarsko SUI 1 200
32. Gakuji Tozaki USA USA 1 200
32. Ricardo Viola Federation Francophone BEL 1 200
42. Maksymilian Szczypkowski WKSA Budokan Wroclaw POL 2 2 2 184
43. Jakub Debrecenyi Česká republika CZE 2 1 1 1 176
44. Naoyuki Yoshida Japonsko JPN 1 160
45. Denis Wojtyla Česká republika CZE 2 1 2 158
46. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 5 144
47. Klemen Plazar Slovinsko SLO 1 1 1 1 140
48. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 3 1 1 130
49. Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK 2 3 1 126
50. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 3 1 1 2 122

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů