KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2011 - 26.02.2011 - 27.02.2011

Město Łódź
Stát Polsko
Pořadatel Harasuto KK
Kluby na medailových pozicích 57
Státy na medailových pozicích 11
Hodnocení 36-24-12-9-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
57.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 22x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Nikita Filipov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Borys Dobrianskyi Arey Lviv UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Daniil Kulibaba Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
2. kata ml. žáci (10-11) Wojciech Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Michal Šarišský Slovensko SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (10-11) Julian Enrik Smoliga Slovensko SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Alina Nigeruk JKAWF UKR UKR
2. kata ml. žákyně (7-9) Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Elza Vasilavskante Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata ml. žákyně (7-9) Nina Dziedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Paluch KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Zuzanna Kąkol KS Shindo Cieszyn POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nataša Dolníková Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
3. kata ml. žákyně (10-11) Viktoria Omelchenko JKAWF UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Tetyana Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
7. kata ml. žákyně (10-11) Agata Boguska Atemi Warszawa POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Glib Kamenev Ukrainian Team UKR UKR
2. kata st. žáci (12-13) Nikita Tyukh Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata st. žáci (12-13) Anatoliy Glushchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kata st. žáci (12-13) Łukasz Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Mateusz Piesiak KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Damian Roll KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Jan Sieradzki WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateryna Bigych JKAWF UKR UKR
2. kata st. žákyně (12-13) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Protsenko JKAWF UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Iryna Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
5. kata st. žákyně (12-13) Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Michalina Kanoza KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Kinga Kobus Atemi Warszawa POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marcel Rebro Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Mikhail Bliznetsov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Przemysław Skwarko Kaisho Białystok POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Kacper Wolak LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Evgeniya Kondratyeva Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
5. kata dorostenky (14-15) Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Ewa Gąsiewska UKS Rensei Borzęcin POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Maciej Semak Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Łukasz Shetela Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
7. kata junioři (16-17) Arseniy Sirak Ukrainian Team UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata juniorky (16-17) Katarzyna Dubel LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata juniorky (16-17) Barbora Ďurovcová Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kata juniorky (16-17) Marina Skupaya Ukrainian Team UKR UKR
7. kata juniorky (16-17) Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži Volodymyr Goloveshko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata muži Miroslav Sližik Slovensko SVK SVK
5. kata muži Łukasz Wolny AZS Wroclaw POL POL
7. kata muži Michal Molčan Slovensko SVK SVK
7. kata muži Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Jaqueline Cerrillo Guzman Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata ženy Anna Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ženy Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
7. kata ženy Oleksandra Koriagina Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ženy Kristina Vienik Ukrainian Team UKR UKR
kata team ml. žáci -10 let
1. kata team ml. žáci -10 let Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team ml. žáci -10 let Atemi Warszawa (POL) POL POL
3. kata team ml. žáci -10 let KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team ml. žáci -10 let Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
kata team ml. žákyně -10 let
1. kata team ml. žákyně -10 let UKS Rensei Borzęcin (POL) POL POL
2. kata team ml. žákyně -10 let Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team st. žáci (11-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (11-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (11-13) Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
5. kata team st. žáci (11-13) Fighter Suchy Las (POL) POL POL
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team st. žákyně (11-13) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (11-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (11-13) Atemi Warszawa (POL) POL POL
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) UKS Rensei Borzęcin (POL) POL POL
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata team dorostenky (14-15) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
2. kata team muži Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy JKAWF (UKR) UKR UKR
2. kata team ženy Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (8-9) -35kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Yevhen Sendetskyy Arey Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Bogdan Simakov Vagr Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Nikita Filipov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Mikkel Bøgelund Sportkarate DEN DEN
5. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Vadim Zhurba Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Lasse Bøgelund Sportkarate DEN DEN
7. kumite ml. žáci (8-9) -35kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
kumite ml. žáci (8-9) +35kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Roman Chuvaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Jędrzej Szubert Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Krysztof Jeśman Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Christodoulou Antronikos Cyprus CYP CYP
5. kumite ml. žáci (8-9) +35kg Franciszek Bednarczyk Atemi Warszawa POL POL
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci -34kg Nikita Povoroznyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg Alexander Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite ml. žáci -34kg Piotr Kosior Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
5. kumite ml. žáci -34kg Vladyslav Lisiy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci -34kg Samuel Dedinsky KK Trstená SVK SVK
7. kumite ml. žáci -34kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Valentin Naida JKAWF UKR UKR
2. kumite ml. žáci -40kg Yanenko Kostyntyn JKAWF UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Nazar Perederiy Arey Lviv UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Julian Enrik Smoliga Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Łukasz Pająk Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žáci -40kg Yevhen Sendetskyy Arey Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci -40kg Mykhaylo Ivan Filipenko Arey Lviv UKR UKR
7. kumite ml. žáci -40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Antreou Ioannis Cyprus CYP CYP
2. kumite ml. žáci +40kg Walid Deghali KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite ml. žáci +40kg Alexsandr Katkov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite ml. žáci +40kg Serafym Sych Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci +40kg Timofey Kuznitsov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite ml. žáci +40kg Szymon Sarosiek Kaisho Białystok POL POL
7. kumite ml. žáci +40kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci +40kg Bartosz Piórkowski KK Champion Team POL POL
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Katarzyna Kalinowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Oliwia Kosior Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
5. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Karolina Dzienkowska UKS Rensei Borzęcin POL POL
5. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Anita Lis Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
7. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Patrycja Łapka Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žákyně (8-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Ilona Bil Vagr Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Alina Nigeruk JKAWF UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Magdalena Dróżdż KS Olimp Łódź POL POL
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Arina Zolota Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -34kg Tereza Dobiášová Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -34kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně -34kg Alexandra Elizarova RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Alexandra Hansiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Tetyana Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
3. kumite ml. žákyně -40kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite ml. žákyně -40kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žákyně -40kg Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite ml. žákyně -40kg Taisiya Shipulina Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
7. kumite ml. žákyně -40kg Roksana Wojciechowska Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kumite ml. žákyně +40kg Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
3. kumite ml. žákyně +40kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ml. žákyně +40kg Olga Pidvysotska Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně +40kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +40kg Yevgeniya Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně +40kg Kornelia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Konstantin Eremin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Papetas Panayiotis Cyprus CYP CYP
5. kumite st. žáci -45kg Nikolay Ankin RUKO Kaliningrad RUS RUS
5. kumite st. žáci -45kg Andriy Kasprevych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Peter Foľvarský Slovensko SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Ioannou Stelios Cyprus CYP CYP
2. kumite st. žáci -50kg Martin Fedor Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Matúš Siladi Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Anton Tymchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Andriy Toroshanko JKAWF UKR UKR
7. kumite st. žáci -50kg Mar`Yan Kril Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Glib Kamenev Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -55kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite st. žáci -55kg Roman Kozhukhovskiy RUKO Kaliningrad RUS RUS
5. kumite st. žáci -55kg Jakub Butrym Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žáci -55kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Maksym Dudak Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci +55kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite st. žáci +55kg Michel Corbalen Sportkarate DEN DEN
3. kumite st. žáci +55kg Slava Igoshkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite st. žáci +55kg Krzysztof Śliwonik Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite st. žáci +55kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
7. kumite st. žáci +55kg Ivan Gayday Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Iryna Yashchyshyn Arey Lviv UKR UKR
3. kumite st. žákyně -40kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hurychová Slovensko SVK SVK
5. kumite st. žákyně -40kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žákyně -40kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kateryna Bigych JKAWF UKR UKR
2. kumite st. žákyně -50kg Anastasiia Vasiukova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Sofie Abild Sportkarate DEN DEN
3. kumite st. žákyně -50kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite st. žákyně -50kg Lyudmila Li Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Karina Rutkowska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Evelina Gizun Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žákyně +50kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Weronika Bystrowska Kaisho Białystok POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Johanna Ruprecht Sei Wa Kai Team GER GER
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ludvig Abild Sportkarate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andreas Polydorou Cyprus CYP CYP
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Volodymyr Horban Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marcin Rajski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Chris Nørskov Jensen Taifu DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Frederik Kjær Sportkarate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Danni Olsen Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kamil Richert Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Wanga Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Artem Kostylev RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite dorostenci (14-15) -63kg
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Brodovskyy JKAWF UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Timm Neve Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Artem Lustenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oleksandr Krakovyak Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartosz Grochowina MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dmitry Yarchuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Sebastian Lauest Sportkarate DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robert Nakielski Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Weronika Tuńska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ewa Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Elżbieta Wołkowycka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Wyszyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ann-Sofie Juul Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Olena Ryabova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Antoniou Stavrina Cyprus CYP CYP
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Camilla Holst Taifu DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tatyana Marisenkova Baltic SA Kaliningrad RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Oriabincová Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Andreas Polydorou Cyprus CYP CYP
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Forro Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -55kg Giorgos Papageorgiou Cyprus CYP CYP
5. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Garaj Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Andreou Theodoros Cyprus CYP CYP
7. kumite junioři (16-17) -61kg Michał Wolak Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Sebastian Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Oleksandr Krakovyak Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislav Anyukov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) -68kg Mikhail Chernyshev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ľuboš Meňuš Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Vorobeľ Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dmitry Yarchuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Dudkowiak KSSW Konin POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Paetz Dynamik AK Poznań POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Piotr Rzendzian Shogun Białystok POL POL
7. kumite junioři (16-17) +76kg Przemysław Prokopiuk Shogun Białystok POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Misiak Andrex Elbląg POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Daniela Závatzká Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrainian Team UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Inga Gadyatskaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Bukovinová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martyna Albanowska UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martyna Stanisławska Kumade Łódź POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Justyna Szmajdka UKS Osir Kleczew POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Agata Wojciechowska LUKS Karate Goleniów POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Irene Sakki Cyprus CYP CYP
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolina Caban Kamikaze Gryfino POL POL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tatiana Filonova Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Ihor Uhnich Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -60kg Casper Lidegaard Sportkarate DEN DEN
3. kumite muži -60kg Michał Bednarczyk Kumade Łódź POL POL
3. kumite muži -60kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -60kg Adam Čajkovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite muži -60kg Igor Kucher Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Zoltán Balázs Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -67kg Christian Pilgaard Sportkarate DEN DEN
5. kumite muži -67kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Serhiy Chervinskyi Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -75kg Oleksandr Buntsev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -75kg Denys Krekoten Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -75kg Serhiy Savchuk Arey Lviv UKR UKR
5. kumite muži -75kg Oleksandr Iefremov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -75kg Mariusz Zdziarski LUKS Karate Goleniów POL POL
7. kumite muži -75kg Márk Mészáros Goju-Kai Budapest HUN HUN
7. kumite muži -75kg Maksim Nedbaylo Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Adam Prešinský Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -84kg Tomáš Pupkay Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Piotr Sadowski Gdanski Klub Karate DO POL POL
3. kumite muži -84kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite muži -84kg Simon Kristensen Sportkarate DEN DEN
5. kumite muži -84kg Evgeniy Kuznecov RUKO Kaliningrad RUS RUS
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Rudik Sagrunov Gruzie GEO GEO
2. kumite muži +84kg Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
3. kumite muži +84kg Anton Nikolaienko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži +84kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
5. kumite muži +84kg Anton Gidrat Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži +84kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite muži +84kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite muži +84kg Aleksandr Sierokurov Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Rudik Sagrunov Gruzie GEO GEO
2. kumite muži BRH Kamil Rosiński WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži BRH Sergii Bigun Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži BRH Oleksandr Buntsev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži BRH Loizides Panayiotis Cyprus CYP CYP
7. kumite muži BRH Ilarionis Michalis Cyprus CYP CYP
7. kumite muži BRH Sergii Pinchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Morfo Sakki Cyprus CYP CYP
3. kumite ženy -50kg Natalia Hirszfeld Fighter Suchy Las POL POL
3. kumite ženy -50kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Zhanna Melnyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ženy -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
7. kumite ženy -55kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite ženy -61kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite ženy -61kg Ann Hammermüller Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite ženy -61kg Maria Logvinenko JKAWF UKR UKR
7. kumite ženy -61kg Patrycja Stefańczuk Gdanski Klub Karate DO POL POL
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Patrycja Grześkowiak Andrex Elbląg POL POL
3. kumite ženy -68kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Larisa Kapustina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -68kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Jana Koribaničová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Mariia Bogach Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy +68kg Anna Magda Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy +68kg Anna Bak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ženy +68kg Tatiana Filonova Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy BRH Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy BRH Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
5. kumite ženy BRH Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ženy BRH Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
7. kumite ženy BRH Marta Marszałek AZS Wroclaw POL POL
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci Slovensko SVK SVK
2. kumite team ml. žáci Arey Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite team ml. žáci Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team ml. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team ml. žáci Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
5. kumite team ml. žáci Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team st. žáci Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kumite team st. žáci RUKO Kaliningrad (RUS) RUS RUS
5. kumite team st. žáci Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team st. žáci Arey Lviv (UKR) UKR UKR
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Slovensko SVK SVK
2. kumite team st. žákyně Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team st. žákyně JKAWF (UKR) UKR UKR
5. kumite team st. žákyně Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team dorostenci (14-15) Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenci (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team dorostenci (14-15) Sportkarate (DEN) DEN DEN
5. kumite team dorostenci (14-15) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite team dorostenci (14-15) Katsudo Sabinov (SVK) SVK SVK
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Kumade Łódź (POL) POL POL
3. kumite team dorostenky (14-15) Sportkarate (DEN) DEN DEN
5. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
5. kumite team dorostenky (14-15) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite team junioři (16-17) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kumite team junioři (16-17) Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team junioři (16-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
5. kumite team junioři (16-17) Arey Lviv (UKR) UKR UKR
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team juniorky (16-17) Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Cyprus CYP CYP
5. kumite team juniorky (16-17) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team muži
1. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team muži Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team ženy Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
3. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
5. kumite team ženy Bodaikan Szczecin (POL) POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Ruše Cup 2020 15.02.2020
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
Grand Prix Ostrava 2019 09.02.2019
Grand Prix Ostrava 2019 09.02.2019
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk