KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2012 - 15.09.2012 - 16.09.2012

Město Budapešť
Stát Maďarsko
Pořadatel Magyar Goju-Kai Karate Do Szövetség
Kluby na medailových pozicích 76
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
66.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Yehor Buhaichuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (8-9) Maksym Bondarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (8-9) Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (8-9) Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Aleksandar Nedelkovski KC Olimpik MKD MKD
2. kata ml. žáci (10-11) Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) David Kalacun Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata ml. žáci (10-11) Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8-9) Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Kristína Šimčíková Vukabu SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (10-11) Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Yegor Romaniuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Nikita Tyukh Ukrainian Team UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Anja Cuk Beli Manastir 98 CRO CRO
3. kata st. žákyně (12-13) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Yegor Romaniuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kata dorostenci (14-15) Ferri Isik KC Olimpik MKD MKD
3. kata dorostenci (14-15) Attila Bartincki Karate Do BFKS ROM ROM
3. kata dorostenci (14-15) Péter Mihály Arashi Sportsclub HUN HUN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Vukabu SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Peter Fabian Vukabu SVK SVK
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Olga Chmielewska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Matúš Masrna Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Zsolt Németh Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Milán Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Danylo Shyshkanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Oleg Steciv Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -34kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Mihajlo Popović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Dániel Pintér Budo Fight HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Yevhen Sendetskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Krisztofer Bálint Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Botond Kapdebo Nóva HUN HUN
kumite ml. žáci (10-11) +40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Daniel Ionascu Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Kristína Šimčíková Vukabu SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (8-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Bianca Mišková Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Michaela Bryndzová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Ema Pigová Vukabu SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -34kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Natália Rajčanová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Luca Szedö Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Tatiana Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Izabela Polifronie Petrosani ROM ROM
kumite ml. žákyně (10-11) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Dorottya Pap Tatami SE HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Madalina Stan Petrosani ROM ROM
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jimi Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
2. kumite st. žáci -45kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Lucas Busk Sportkarate DEN DEN
3. kumite st. žáci -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Marcell Knirsch Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Volodymyr Kobzar Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Martin Baňas Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Martin Masrna Vukabu SVK SVK
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Máté Szücs Duna Fitt HUN HUN
2. kumite st. žáci +52kg Martin Erdös Barcsi Városi SE HUN HUN
3. kumite st. žáci +52kg Raul Chereches Shogunul ROM ROM
3. kumite st. žáci +52kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žákyně -43kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -43kg Hanna Gyapjas Wadofight HUN HUN
3. kumite st. žákyně -43kg Miruna Malanta Petrosani ROM ROM
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Andreea Ambrus Petrosani ROM ROM
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Virág Vasánszky Duna Fitt HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Dóra Czagány Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Hamšíková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Nóra Virág Horváth Tűzmadár SE HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mark Volpov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bálint Ardai Fortuna HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dávid Szilágyi Koroibosz RSE HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Chris Nørskov Jensen Greeve Karate DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ferdinánd Tamás Fortuna HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dávid Pozderka KAI SEI HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ferri Isik KC Olimpik MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Trokšiar CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valeriy Tumakov Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michel Corbalen Sportkarate DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Laurentiu Bazavan Petrosani ROM ROM
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Kanarbik Estonsko EST EST
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Réka Emese Kiss Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hristina Ristic Botoni MKD MKD
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nóra Lakatos Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tanja Žunić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sofie Abild Sportkarate DEN DEN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marija Rangelova Botoni MKD MKD
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Varga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Chris Nørskov Jensen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Orges Arifi Ippon Pristhine KOS KOS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Attila Bartincki Karate Do BFKS ROM ROM
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ludvig Abild Sportkarate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -61kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg László Dorogi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Timm Neve Sportkarate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Vitali Mikhasik Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Gábor Hárspataki Nóva HUN HUN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Csaba Földesi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Cristina Baloi Petrosani ROM ROM
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi HKSE HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Oleksandra Kravchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Evelin Szabó Wadofight HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsuzsanna Kunos Hegyvidék HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Doria Negrutiu Petrosani ROM ROM
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite muži U21 -68kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -68kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Yohann Bastien Ligue de Bourgogne FRA FRA
2. kumite muži U21 -78kg Alexander Buda Höning Fighter club HUN HUN
3. kumite muži U21 -78kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite muži U21 -78kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite muži U21 +78kg Milan Kubin KC Olimpik MKD MKD
3. kumite muži U21 +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite muži U21 +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Cintia Mészáros Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite ženy U21 -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Edyta Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite ženy U21 -60kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Földesiová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Victoria Immervoll Sportkarate DEN DEN
3. kumite ženy U21 +60kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth MTK Karate Club HUN HUN
3. kumite muži -60kg Vitalii Sementsov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži -67kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -67kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -67kg Vitalii Sementsov Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jonas Pallesen Sportkarate DEN DEN
2. kumite muži -75kg Áron Domján Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite muži -75kg András Virág Sankudo HUN HUN
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite muži -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Afrim Latifi Ippon Pristhine KOS KOS
2. kumite muži +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži +84kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži +84kg Filip Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Maria Bondarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -50kg Nikolett Juhász Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
2. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy -61kg Alizee Agier Ligue de Bourgogne FRA FRA
3. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Fruzsina Lassingleitner Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Lenka Földesiová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Fighter club HUN HUN
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
3. kumite ženy +68kg Marilyn Rikkinen Finsko FIN FIN
kumite team muži
1. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team muži Ligue de Bourgogne FRA FRA
3. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
3. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team ženy
1. kumite team ženy Maďarsko HUN HUN
2. kumite team ženy Ligue de Bourgogne FRA FRA
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Maďarsko HUN HUN

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk