KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2008 - 22.03.2008 - 23.03.2008

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 724
Kluby na medailových pozicích 80
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
66.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 444x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata ml. žáci (7-11) Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Martin Korejtko Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Alisa Kamnerov Sportclub EDU-DO EST EST
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Hytych Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Alec Lorbeer Karateteam Lobenstein GER GER
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Max Maixner KCK Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Václav Vavřín TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Klemera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata st. žáci (12-13) Máté Gréczi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kata st. žáci (12-13) Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Clara Davoine Champions Club BEL BEL
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kristýna Nuderová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kata dorostenky (14-15) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek SC Flair CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata muži Ján Olekšák Vukabu SVK SVK
7. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata muži Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
2. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ženy Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
7. kata ženy Katarína Schwarzová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Nodar Khajishvili Gruzie GEO GEO
3. kata Masters muži (+35 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Jacky Detaille Francie FRA FRA
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Champions Club (BEL) BEL BEL
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Maksim Papulovskih Sportclub EDU-DO EST EST
7. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci -35kg Lénárd Himpli Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žáci -35kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žáci -35kg Joachim Willem Champions Club BEL BEL
5. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Julien Custinne Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. žáci -41kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Vojar SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Torák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Karel Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Csaba Földesi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žákyně -35kg Valeria Žemerikina Sportclub EDU-DO EST EST
5. kumite ml. žákyně -35kg Alisa Kamnerov Sportclub EDU-DO EST EST
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +35kg Dorina Erdélyi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Silvia Škopcová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +35kg Marija Larisa Agafonova Shinri LAT LAT
5. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Meisnerová Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Blanka Mikesková KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Bálint Szvoboda Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žáci -39kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žáci -39kg Martin Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michael Fousek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci -39kg Václav Vavřín TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žáci -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci -52kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci -52kg Shota Gorelashvili Gruzie GEO GEO
3. kumite st. žáci -52kg Tamás Kovács Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žáci -52kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Tatar Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Máté Gréczi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci -60kg Kevin Molnár Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Bence Dienes Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žáci +60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Bence Dienes Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite st. žáci BRH Tamás Kovács Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žáci BRH Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žáci BRH Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci BRH Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci BRH Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci BRH Jevgenijs Celebuks TAN LAT LAT
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Kamila Himpli Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně +50kg Jelena Stijepić Lav Pula CRO CRO
5. kumite st. žákyně +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
5. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně BRH Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
5. kumite st. žákyně BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Viktorija Rezaeva Shinri LAT LAT
7. kumite st. žákyně BRH Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kacper Krochmalski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eren Gencmen SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Wojciech Słomian Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Richtr KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg István Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Glebs Mickevics TAN LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Popelka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kondos SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ludwig Ohse SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ádám Peller Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Serdar Zorlu SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jurijs Nemcenko TAN LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Georgios Stavrakis Austrálie AUS AUS
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartosz Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Gergö Báthory Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Pavelka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Bartosz Sternik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Izabela Ogrodnik Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nicol Beláková Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Diana Petrova TAN LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Křikavová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Iselin Kvamme Pedersen Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Linda Schmidt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anežka Opelková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Nora Skarnes Evensen Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Julija Gavrilova TAN LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Linda Schmidt Bushido Waltershausen GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Fořt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Čula ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Maurizio Fleischer SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Waleszczyk Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Malinowski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vitali Federov SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Akif Mehmet Bolat SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Nemček CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Adrian Filip Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) BRH Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) BRH Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite junioři (16-17) BRH Dániel Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) BRH Mateusz Waleszczyk Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite junioři (16-17) BRH Artjoms Moisejevs TAN LAT LAT
7. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Barbora Botunová TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kitty Krassóvári Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Damla Kuplu SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Marta Gawron Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Basak Özcan SC Banzai Berlin GER GER
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kitty Krassóvári Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) BRH Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite juniorky (16-17) BRH Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite juniorky (16-17) BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Eric Schumann SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite muži -60kg David Tkebuchava Gruzie GEO GEO
3. kumite muži -60kg Adrian Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite muži -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Soma Koburger Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite muži -65kg Irakli Tkebuchava Gruzie GEO GEO
3. kumite muži -65kg Stian Bagroen Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -65kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite muži -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite muži -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Leon Khim Romary Austrálie AUS AUS
2. kumite muži -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite muži -70kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -70kg Artur Trubicki Ścinawski Klub Karate Goju Ryu POL POL
7. kumite muži -70kg Michal Piotrkowicz Warsaw Karate Centre POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Levan Gorelashvili Gruzie GEO GEO
2. kumite muži -75kg Hunor Vass Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite muži -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži -75kg Luboš Dražil KK Lichnice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Rafał Roztropiński AZS Wroclaw POL POL
7. kumite muži -75kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite muži -75kg David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -80kg Andrejs Ozerovs TAN LAT LAT
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -80kg Artur Roztropinski UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite muži -80kg Ivo Georgiev SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite muži -80kg Svatopluk Sekanina KK Jeseník CZE CZE
7. kumite muži -80kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
7. kumite muži -80kg Oldřich Štefl SK MP CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite muži +80kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
5. kumite muži +80kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
7. kumite muži +80kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
7. kumite muži +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite muži BRH Stian Bagroen Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Hunor Vass Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite muži BRH František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Leon Khim Romary Austrálie AUS AUS
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Beatrix Tóth Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite ženy -53kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -53kg Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite ženy -53kg Éva Zalántai Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite ženy -53kg Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy -53kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -53kg Eva Karafiátová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
7. kumite ženy -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Jana Reinhardt Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Zsuzsanna Klima Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ženy +60kg Rebecca O'Sullivan Austrálie AUS AUS
5. kumite ženy +60kg Natalia Nowak UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite ženy +60kg Lucia Rácová Vukabu SVK SVK
7. kumite ženy +60kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
7. kumite ženy +60kg Michelle Wilson Austrálie AUS AUS
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zsuzsanna Klima Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ženy BRH Viktória Semaníková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy BRH Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite ženy BRH Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite ženy BRH Caroline A. Thomassen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Robert Ružbacký SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Robert Dastych Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jacky Detaille Francie FRA FRA
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
2. kumite team st. žáci Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
3. kumite team st. žáci KK Farmex Nitra (SVK) SVK SVK
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
2. kumite team st. žákyně Lav Pula CRO CRO
3. kumite team st. žákyně Sport Relax CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Sportclub EDU-DO (EST) EST EST
3. kumite team dorostenci (14-15) Ścinawski Klub Karate Goju Ryu (POL POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenky (14-15) Výběr pardubického kraje CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) TAN (LAT) LAT LAT
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) CMK Banská Bystrica (SVK) SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Baník Havířov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Baník Příbram CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Výběr VčSKe CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
3. kumite team muži TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite team muži Gruzie GEO GEO
5. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Austrálie AUS AUS
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team ženy Polsko POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk