KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2010 - 10.04.2010

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Č.Lípa
Registrovaných jednotlivců 380
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
36.88%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 40x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Koudela Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Marek Böhme Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Tomáš Mrázek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Radek Veselý SKM Bílina CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Bálková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Linda Novotná Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Stanislav Zdych SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Janata Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Oldřich Šíma Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eva Brodská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Křivánková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu David Kadaník USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Marek Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Mario Čonka Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Patrik Emingr SKM Bílina CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Mong SKM Bílina CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Engler SKM Bílina CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci -8 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci -8 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Gojukan Praha CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Gojukan Praha CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) SKM Bílina CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Sport Relax CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) SKM Bílina CZE CZE
2. kata team dorostenci (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team juniorky (16-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Hozlar Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci +41kg Juraj Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Bedřich Skýva SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Charlotte Edererová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Adam Pexa Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Šimáček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Marek Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Thang Do Long Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -50kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -50kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +50kg
1. kumite dorostenky (14-15) +50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Daniel Engler SKM Bílina CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk