KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Silesia Cup 2008 - 08.11.2008

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
55.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 160x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ľudovít Bobula KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Otisk Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Menšík TARO KAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Dominika Fialová Sokol Tišnov CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Košutek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Brynda KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Petra Žáková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Brokeš SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Marian Kulík Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Wojciech Dorywala KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Swětíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dagmar Štůralová KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Šikula Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Benko ZZO Čadca SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bábek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Šárka Vokounová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Tesařík Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vocel KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Peter Kubaška ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Babušík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Vladimír Švec ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Danielová Sokol Tišnov CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Hubeňák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Ludmila Křížová KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk