KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2013 - 02.03.2013 - 03.03.2013

Město Lodz
Stát Polsko
Pořadatel Harasuto Karate Klub Lodz
Registrovaných jednotlivců 869
Závodníci v kategoriích 1126
Kluby 93
Státy 17
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 11
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
57.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Andrii Rybachenko Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Vladyslav Momotenko Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Dmytro Yatsyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Kornelusz Janeczek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Kacper Kozłowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata ml. žáci (7-9) Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žáci (7-9) Kevin Sobota Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Cezary Markowski Kaisho Białystok POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Roman Vishnik Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Mateusz Adametz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata ml. žáci (10-11) Volodymyr Solonka Ukrajina UKR UKR
7. kata ml. žáci (10-11) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
7. kata ml. žáci (10-11) Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Anastasiya Ovadenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kata ml. žákyně (7-9) Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Zuzanna Pietrakowska Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Olga Vasilenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kata ml. žákyně (7-9) Kinga Jurec Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Natalia Siwicka Kaisho Białystok POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Alina Nigeruk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kata ml. žákyně (10-11) Daria Barbytska Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Zuzanna Milewczyk KKS Lębork POL POL
7. kata ml. žákyně (10-11) Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Alvadzhy Ukrajina UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Andrii Chevgoniuk Ukrajina UKR UKR
7. kata st. žáci (12-13) Mateusz Bieluczyk Bialostocki Klub Karate POL POL
7. kata st. žáci (12-13) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Krystyna Pugachova Ukrajina UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Natalia Majewska Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Wiktoria Matuszewska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Juriy Chabanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Magnus Lykke Bonnesen Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Roman Slovensko SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Megan Macnair Shitokai SCO SCO
5. kata dorostenky (14-15) Lidia Senkow LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata dorostenky (14-15) Oliwia Barczak Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Dominik Jankech Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Bartosz Mączka LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata junioři (16-17) Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata junioři (16-17) Christopher Scott Shitokai SCO SCO
7. kata junioři (16-17) Jamie Bradley Skotsko SCO SCO
7. kata junioři (16-17) Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Viktória Kučerová Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Valeriya Chabanova Ukrajina UKR UKR
5. kata juniorky (16-17) Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata juniorky (16-17) Sara Karwot KS Shindo Cieszyn POL POL
kata muži U21
1. kata muži U21 Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži U21 Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata muži U21 Maciej Wilczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata muži U21 Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata muži U21 Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
2. kata ženy U21 Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kata ženy U21 Viktoria Chabanova Ukrajina UKR UKR
3. kata ženy U21 Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Filip Pipiška Slovensko SVK SVK
3. kata muži Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata muži Kenny Grafenhorst Budokan Kaiserslautern GER GER
5. kata muži Jordan Szafranek Shitokai SCO SCO
5. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
7. kata muži Oskar Smiałek Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kata ženy
1. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
3. kata ženy Stephanie Connel Shitokai SCO SCO
3. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Olga Chmielewska Obornicki Klub Karate do Shotokan POL POL
5. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
7. kata ženy Agnieszka Kałek-Smolarek Wielkopolski Związek Karate POL POL
7. kata ženy Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Artur Lalayan Vagr Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Vladyslav Momotenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Lloyd Birch Links Karate ENG ENG
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Daniyil Kramarenko Vagr Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Andrii Batiuzhevskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Andrii Rybachenko Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Maksym Bugaiov Vagr Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Andriy Rusov Vagr Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Timur Ushakov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Tymofii Makoveiev Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Bogdan Prudkiy Vagr Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Wiktor Kusztynkiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Wiktor Majewski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Šimon Javorský Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Maroš Janovčík Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Krystian Szczęsny KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Illia Ioffe Vagr Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Artur Sabiniarz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Oliwer Szpot Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -34kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Iliia Bojenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Ethan Day Links Karate ENG ENG
3. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Roman Vishnik Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Wiktor Gajewski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Dmytro Kuzmenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -34kg Adam Lewczuk KS Olimp Łódź POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Ivan Kravchuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Georgyi Karagyaur Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Ľubomír Demský Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Hubert Muśnicki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Vitaliy Turanskyy Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Denis Krutikov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite ml. žáci (10-11) -40kg Miłosz Selwuch Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci (10-11) +40kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Robert Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Bartłomiej Moszczyński Kumade Łódź POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Kyryl Vodolaga Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Rustam Nazynov Vagr Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Maciej Perkowski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) +40kg Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Anastasiya Ovadenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Olga Vasilenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Wiktoria Myszakowska Gdanski Klub Karate DO POL POL
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Liaza Rogacheva Vagr Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kinga Jurec Gdanski Klub Karate DO POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Zuzanna Ambroziak Kaisho Białystok POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Zuzanna Pietrakowska Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natalia Siwicka Kaisho Białystok POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -34kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Davina Farrow Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Daria Barbytska Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Veronika Ostrihoňová KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -34kg Milena Konkel Sakura Rumia POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Galyna Sirak Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Patrycja Czarnul Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Sára Krivdová Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Patrícia Blizmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Vira Nalyvayko Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Klaudia Sokołowska Kaisho Białystok POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Tatiana Pillárová Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Mercedes Nehilová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Michaela Bryndzová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Alina Nigeruk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Ilona Bil Vagr Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Julia Krzyżaniak Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Olexiy Gurin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Daniil Dymchenko Vagr Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Samuel Duda KK Trstená SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Roman Chuvaev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite st. žáci -45kg Robert Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Konstantin Yanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -50kg Volodymyr Alvadzhy Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -50kg Nazar Perederiy Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -50kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -50kg Samuel Bafrnec Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -50kg Tatu Piekkari Hämeenlinnan Karateseura FIN FIN
7. kumite st. žáci -50kg Krystian Leusz Bialostocki Klub Karate POL POL
7. kumite st. žáci -50kg Oleh Tarakulov Ukrajina UKR UKR
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Valentin Naida Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -55kg Martin Baňas Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -55kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -55kg Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
5. kumite st. žáci -55kg Gracjan Garsztka PKK Pleszew POL POL
5. kumite st. žáci -55kg David Shyroian Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -55kg Martin Masrna Slovensko SVK SVK
7. kumite st. žáci -55kg František Varga Slovensko SVK SVK
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žáci +55kg Igor Lagunov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci +55kg Roman Nalyvayko Ukrajina UKR UKR
7. kumite st. žáci +55kg Rafal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite st. žákyně -43kg Agnieszka Kreft KKS Lębork POL POL
3. kumite st. žákyně -43kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně -43kg Terézia Smetanová Slovensko SVK SVK
5. kumite st. žákyně -43kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -43kg Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite st. žákyně -43kg Natasza Olkowska KKS Lębork POL POL
7. kumite st. žákyně -43kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Dujavová Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Viktoria Omelchenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Anastasia Potapchyk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Saskia Adamová Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Harničárová Slovensko SVK SVK
5. kumite st. žákyně +50kg Tetyana Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
7. kumite st. žákyně +50kg Ellen Powell Kaizen Central ENG ENG
7. kumite st. žákyně +50kg Natalia Wesołowsk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Artur Martynenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samuel Day Links Karate ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dylan Rush Shitokai SCO SCO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Johnathan Gilmour Shitokai SCO SCO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Juriy Chabanenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mykhaylo Gorodetskyy Vagr Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Mazúch Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Džačovský Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kamil Gauza UKS Osir Kleczew POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Roman Koreň Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ilia Yatskevich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michał Kałużny Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Korbolewski Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Erik Erdész Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Yevgen Dyshlovenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Norbert Faltus Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jimi Helin Hämeenlinnan Karateseura FIN FIN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrian Kuna Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Szymon Lasota KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michał Łydziński Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Konrad Jurkowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Oleksandr Vinzhega Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Magnus Lykke Bonnesen Saiko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartłomiej Olkowski KKS Lębork POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ján Fuzer Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ina Macejková Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yana Chernova Avers RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Protsenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Hubáčeková Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hurychová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Kuklová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maryna Kupchyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eva Mária Korbeľová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Elwart Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hanna Rykowska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Alfie Powell Kaizen Central ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kronstein Bálint Wado SE HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam El Shafei Karate Kai SCO SCO
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ján Hudec Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Ferenc Klub Sportowy Tiger Zaniemyśl POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Andrzej Myśliński Harasuto Karate Klub POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Joe Kellaway Anglie ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Homola Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Anton Brodovskyy Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg František Siládi Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Sywula Andrex Elbląg POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Bíreš Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Działoszyński LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Kristián Michalec Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Vladyslav Zagoruiko Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) +76kg Bartosz Tworkowski Andrex Elbląg POL POL
7. kumite junioři (16-17) +76kg Samuel Vogt LUKS Karate Goleniów POL POL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikolett Varga Wado SE HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Elżbieta Wołkowycka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Dominika Kucharová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Emily Appleby Links Karate ENG ENG
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ewa Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Anastasiya Gurina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Hannah Wood Skotsko SCO SCO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristína Zimanová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Joanna Babynko Bialostocki Klub Karate POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anastasiya Gurina Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Evgeniya Romanova Avers RUS RUS
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite muži U21 -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
3. kumite muži U21 -68kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -68kg Ivan Skrypnyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži U21 -68kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
5. kumite muži U21 -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži U21 -68kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite muži U21 -68kg Maksym Sukharyev Ukrajina UKR UKR
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži U21 -78kg Radoslav Karabinoš Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Kostiantyn Tsymbala Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite muži U21 -78kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
2. kumite muži U21 +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite muži U21 +78kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži U21 +78kg Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 +78kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži U21 +78kg Jakub Wrąbel Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite ženy U21 -53kg Edyta Zerek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy U21 -53kg Marina Skupaya Ukrajina UKR UKR
kumite juniorky (18-20) +53kg
1. kumite juniorky (18-20) +53kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (18-20) +53kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite juniorky (18-20) +53kg Zuzana Bukovinová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (18-20) +53kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (18-20) +53kg Magda Michalska KKS Lębork POL POL
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -60kg Michał Bednarczyk Kumade Łódź POL POL
3. kumite muži -60kg Christopher James Harris Links Karate ENG ENG
3. kumite muži -60kg Dmytro Vakulenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -60kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
5. kumite muži -60kg Rastislav Štyriak Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -60kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži -67kg Valerii Stepanchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Ryan Jay Links Karate ENG ENG
5. kumite muži -67kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite muži -67kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
7. kumite muži -67kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite muži -67kg Tomáš Lorencovič Slovensko SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
2. kumite muži -75kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite muži -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Artur Trubicki AZS Wroclaw POL POL
5. kumite muži -75kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite muži -75kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite muži -75kg Adam Prešinský Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -75kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -84kg Tomáš Pupkay Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži -84kg Maurycy Janusz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite muži -84kg Sergii Oshchepkov Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži -84kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži -84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
2. kumite muži +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži +84kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
3. kumite muži +84kg Mark Mcmahon Welsh Bushi Kai WAL WAL
5. kumite muži +84kg Mateusz Kaczyński Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite muži +84kg Bartosz Wzorek Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kumite muži +84kg Tomasz Podbucki WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži BRH Sergii Oshchepkov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite muži BRH Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži BRH Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži BRH Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
7. kumite muži BRH Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
7. kumite muži BRH Kamil Warda Andrex Elbląg POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Chloe Maclean Karate Kai SCO SCO
3. kumite ženy -50kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
5. kumite ženy -55kg Tatjana Grundmann Nippon Gotha GER GER
5. kumite ženy -55kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -55kg Anastasiia Biliuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kumite ženy -55kg Ania Surma Karate Kai SCO SCO
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Katarína Kotúčová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite ženy -61kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ženy -61kg Magda Michalska KKS Lębork POL POL
7. kumite ženy -61kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ženy -68kg Iona Frost Karate Kai SCO SCO
3. kumite ženy -68kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Simona Oriabincová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Zuzana Bukovinová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Berenika Prządka Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite ženy +68kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite ženy +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy BRH Amy Connell Shitokai SCO SCO
5. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy BRH Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite team muži KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite team muži Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite team muži Kaisho Białystok (POL) POL POL
5. kumite team muži Andrex Elbląg (POL) POL POL
5. kumite team muži Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team ženy Karate Kai SCO SCO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk