KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2012 - 21.04.2012 - 22.04.2012

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 708
Závodníci v kategoriích 1024
Kluby 96
Státy 16
Kluby na medailových pozicích 67
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
54.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 147x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Sen Gen Di Siberian Karate League RUS RUS
5. kata ml. žáci (7-9) Kirill Lykov Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Oleksiy Datskiv Team Lviv UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Dmytro Savchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Valeriya Khozyaeva Siberian Karate League RUS RUS
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Lebdušková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Yegor Romanyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Petr Mičic KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nadin Kusch KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Melina Droste KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata junioři (16-17) Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži U21 Volodymyr Goloveshko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata muži U21 Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Dominika Šalamonová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži Volodymyr Goloveshko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata muži Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Christiane Georg KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petter Wold Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Alexandra Bednáriková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Albert Klyaz Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kacper Kozłowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mykyta Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nazar Doroshchuk Team Lviv UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alexander Novinchanov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Borys Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Damian Makowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohdan Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladyslav Krokhmalnyy Team Lviv UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kyrylo Ivanenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Mykola Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Pavlo Baran Team Lviv UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mateusz Adametz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksym Boshtan Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Mykyta Zachepylo Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jędrzej Szubert Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Amina Dunyushkina Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Oleksandra Pavlova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anastasiia Abramova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Jasmin Röper KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Evelina Kolyadyuk Team Lviv UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Margarita Yarunina Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kornelia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Andriy Usatov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci -39kg Bogdan Gromov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Adrian Záborský Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Uri Levinshtein Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite st. žáci -39kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
2. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Vladyslav Franchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Jordan Neves Lucembursko LUX LUX
5. kumite st. žáci -45kg Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Nazar Perederiy Team Lviv UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Tim Bien Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite st. žáci -52kg Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite st. žáci -52kg Nik Gienov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg Grigory Monakov Volgograd Region RUS RUS
5. kumite st. žáci -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Nazariy Iskiv Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -52kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Alexey Rodionov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite st. žáci -60kg Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
3. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Yuriy Palidovych Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Mikolaj Moszczenko Sakura Rumia POL POL
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite st. žáci BRH Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
3. kumite st. žáci BRH Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci BRH Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
5. kumite st. žáci BRH Aleksander Kozachenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite st. žáci BRH Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Matea Noah Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Darya Lysokon Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Mariya Datskiv Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Luisa Brett KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Laura Hoffmann Lucembursko LUX LUX
5. kumite st. žákyně -50kg Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
7. kumite st. žákyně -50kg Wiktoria Matuszewska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite st. žákyně -50kg Yevgeniya Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Madeleine Schröter Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Oleksandra Samus Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite st. žákyně +50kg Natalie Schwarzkopf Bushido Waltershausen GER GER
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žákyně BRH Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žákyně BRH Madeleine Schröter Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite st. žákyně BRH Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kumite st. žákyně BRH Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Sophia Thiemer Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite st. žákyně BRH Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žákyně BRH Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dmitry Kurlaev Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nicolai Lennard Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eduard Quint Bushido Waltershausen GER GER
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Felix Kuse KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kirill Solopov Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yuriy Kit Team Lviv UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oleksii Ivanov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erik Beck Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Isakov Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valentin Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alon Berkovich Shindokan Karate ISR ISR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Yuriy Pozniy Team Lviv UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Robin Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Yana Pavlova Siberian Karate League RUS RUS
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zsuzsanna Kunos Senshi KC HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Olha Mayovka Team Lviv UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Artem Moldovan Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Rick Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -61kg Maksym Sukharyev Team Lviv UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Kamil Maciuszek KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Demin Siberian Karate League RUS RUS
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite junioři (16-17) -76kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vladislav Shur Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Philip Sælid Troll Karate Team NOR NOR
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) BRH Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) BRH Felix Behrendt Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Sergii Slidenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Afsanov Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite junioři (16-17) BRH Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) BRH Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite junioři (16-17) BRH Maksym Sukharyev Team Lviv UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Oleksandra Kravchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Linda Kristiana Svirberga Karate Fight Club Tigers LAT LAT
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tina Marić KK Neretva Mostar BIH BIH
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tina Marosan Troll Karate Team NOR NOR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) BRH Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite muži U21 -68kg Oleksandr Honcharenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -68kg Marin Hrkać KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite muži U21 -68kg Alexander Gaysindsky Shindokan Karate ISR ISR
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite muži U21 -78kg Mateo Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite muži U21 -78kg Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 +78kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 +78kg Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite muži U21 +78kg Kouros Samari Troll Karate Team NOR NOR
5. kumite muži U21 +78kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite muži U21 BRH Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite muži U21 BRH Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
5. kumite muži U21 BRH Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži U21 BRH Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy U21 -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Magda Wierzbicka KKS Tora Legnica POL POL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy U21 -60kg Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
3. kumite ženy U21 -60kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy U21 -60kg Malene D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 -60kg Iva Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ženy U21 +60kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ženy U21 BRH Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy U21 BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
2. kumite muži -60kg Stephan Rewohl KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite muži -60kg Nissan Davidov Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite muži -67kg Ludovic Jorge Lucembursko LUX LUX
3. kumite muži -67kg Tadeusz Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite muži -67kg Yonatan Kuterman Shindokan Karate ISR ISR
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -75kg Anton Semchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -75kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Liridon Elshani Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži -75kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -84kg Dmytro Hitruk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -84kg Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite muži +84kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Nissan Davidov Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite muži BRH Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite muži BRH Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy -55kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Svetlana Manankina Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite ženy -55kg Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy -61kg Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite ženy +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy +68kg Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Halina Melnyk Team Lviv UKR UKR
2. kumite ženy BRH Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy BRH Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy BRH Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy BRH Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ženy BRH Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ženy BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Sergey Markin Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži Shindokan Karate (ISR) ISR ISR
kumite team ženy
1. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team ženy Lucembursko LUX LUX
3. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team ženy Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk