KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2010 - 16.10.2010

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 401
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
52.31%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 54x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marko Pantelič Postojna SLO SLO
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Zala Kuštrin Postojna SLO SLO
5. kata st. žákyně (12-13) Tina Stegel Postojna SLO SLO
7. kata st. žákyně (12-13) Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
2. kata dorostenci (14-15) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Rusová SKBU Hostivař CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
5. kata junioři (16-17) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tatjana Nielsen Dánsko DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
5. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Thomas Noringris Dánsko DEN DEN
7. kata muži Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
7. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Tatjana Nielsen Dánsko DEN DEN
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Željko Puzjak KK Mars CRO CRO
3. kata Masters muži (+40 let) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Per Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
5. kata Masters muži (+40 let) Žarko Šenjug KK Mars CRO CRO
7. kata Masters muži (+40 let) Stig Ekkert Itosu NED NED
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži KK Mars (CRO) CRO CRO
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
2. kata team ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Viktor Čermák KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Pavel Hájek KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Vít Pokorný Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Zozan Mede SC Banzai Berlin GER GER
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -39kg Michal Hannig KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jay De-Winton NKA ENG ENG
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ben Saville NKA ENG ENG
5. kumite st. žáci -45kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Ben Greenwood NKA ENG ENG
7. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Christian Dalgärd Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Görsoy Emrullah SC Banzai Berlin GER GER
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Barbora Haláková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anežka Ruthová KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Anna Rokosová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patrik Kuthan SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Novák SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Neradílková SKBU Hostivař CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Engin Yalcin SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Mohamad Hassecic SC Banzai Berlin GER GER
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ferhat Inci SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Abraham SKBU Hostivař CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Mohamad Rabih SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
5. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Mikki Ďurta Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite muži -75kg Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite muži -75kg Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Klor Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Akif Mehmet Bolat SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite muži -84kg Ondřej Novotný SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite muži -84kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Akif Mehmet Bolat SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Novotný SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Bednář TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Antonia Huppmann SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite ženy -68kg Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ženy BRH Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži SC Banzai Berlin (GER) GER GER
kumite team ženy
1. kumite team ženy SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite team ženy MM Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk