KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 - 12.11.2011

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.94%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Iva Holomková Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Vrbová KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Brožová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Krejsová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SC Flair CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE
kata muži
1. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SC Flair CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Jindřich Stiller TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Lukáš Váňa Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Leoš Szentadrasi SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu -35kg Tomáš Záleský ml. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Jan Roller SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 8.-7.kyu +35kg Dominik Šamko KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marian Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Filip Trejtnar Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Iva Holomková Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Alexandra Kančiová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Brožová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lenka Krejsová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Adéla Ledvinová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Král TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Krejčí Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jozef Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Martin Adámek DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
3. kumite muži -70kg David Beran KCK Team CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -80kg Silvestr Matocha KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +80kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +80kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy BRH Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team st. žáci Slovensko SVK SVK
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team st. žáci Sokol Sadská CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
2. kumite team st. žákyně SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KK Odry CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KCK Team CZE CZE
3. kumite team muži SCM Goju-ryu Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk