KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2011 - 03.12.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 141
Závodníci v kategoriích 174
Kluby 44
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
52.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 43x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Müller SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Kladno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SC Flair CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Martincová KK Odry CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Kawuloková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jindřich Ondrušík KK Odry CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk