KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2014 - 26.04.2014 - 27.04.2014

Město Hradec Kráolové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 728
Závodníci v kategoriích 1150
Kluby 91
Státy 16
Kluby na medailových pozicích 67
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 60-40-20-10-5
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
52.15%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 93x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Yegor Bugaichuk Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Pavel Utyupin Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Emre Tosun Kido Karate AUT AUT
7. kata ml. žáci (7-9) Mark Lupach Donetskaya oblast UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Bogdan Chabanov Donetskaya oblast UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Aleksey Mokryanskiy Ukrajina UKR UKR
7. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Cenk Tosun Kido Karate AUT AUT
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Sofia Golubovych Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Ester Šišková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Amina Dunyushkina Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Júlia Kimáková ŠKP PŠ Košice SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Radoslava Duchoňová ŠKP PŠ Košice SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Valentina Dimoski Kido Karate AUT AUT
5. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucija Gečević KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Nikita Tyukh Ukrajina UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
5. kata dorostenci (14-15) Yegor Romanyuk Ukrajina UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klaudia Bociek Polsko POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Zeyad Mohamed Mohamed Egypt EGY EGY
2. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oleksandr Tiukh Ukrajina UKR UKR
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Oleg Romaniuk Ukrajina UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Aya Hesham Mohamed Ismail Egypt EGY EGY
2. kata juniorky (16-17) Nada Yasser Moussa Abdelgawad Egypt EGY EGY
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lina Ahmed Mohamed Hassan Egypt EGY EGY
5. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata muži U21 Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kata muži U21 Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži U21 Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nataliya Parinova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy U21 Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata muži
1. kata muži Zeyad Mohamed Mohamed Egypt EGY EGY
2. kata muži Gergő Ocsovai Hungarian JKA Team HUN HUN
3. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata muži Volodymyr Goloveshko Ukrajina UKR UKR
kata ženy
1. kata ženy Aya Hesham Mohamed Ismail Egypt EGY EGY
2. kata ženy Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
3. kata ženy Anna Reifberger Kido Karate AUT AUT
3. kata ženy Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
5. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Kamil Al Otri SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Valeriy Altunin Ukrajina UKR UKR
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Ukrajina UKR UKR
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) ŠKP PŠ Košice SVK SVK
3. kata team žákyně (7-13) KCK Team CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Donetskaya oblast UKR UKR
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Egypt EGY EGY
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Polsko POL POL
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Hungarian JKA Team HUN HUN
2. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team muži Sportovní klub Mates CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Pavel Utyupin Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg German Serebryakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Roman Terzi Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Erik Ragozenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Davyd Yanovskyi Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oleg Otchyts Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Anton Chornyi Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Oliwier Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dominik Barczyk Sakura Rumia POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniil Otchyts Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Dmytro Stepanchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Igor Chornyi Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vladyslav Nidzelskyy Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Makar Kravetc Leader RUS RUS
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Platon Sobolev Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Alex Ragozenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ivan Tarnavskyi Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg German Serebryakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandrs Olins Ippon LAT LAT
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomasz Ruczyňski Sakura Rumia POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dino Šimunec KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petro Dekhtiarenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ostap Shevchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oleg Tarnavskyi Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michael Bartoš Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksym Bondarenko Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ivan Avramenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vladyslav Gopich Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Bartlomiej Wojtala KK Champion Team POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Rustam Nasibov Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniils Suharevs Ippon LAT LAT
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Leonid Khomskyi Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oleksandr Yalovyi Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Roman Krokhmalnyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Mikhailo Minkin Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dmytro Samokhin Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Glowienke Sakura Rumia POL POL
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Egor Chernayev Leader RUS RUS
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofia Golubovych Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lana Potribenko Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vladyslava Barsukova Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Kristina Ponomareva Leader RUS RUS
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Julia Konarzewska Sakura Rumia POL POL
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anastasiya Khaliulina Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Ema Melišová KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Darya Gusyeva Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Patrycja Starba Sakura Rumia POL POL
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdalena Šuflaj KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anastasiia Abramova Ukrajina UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Maksym Boshtan Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci -39kg Alex Sereda Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Pavel Kornev Leader RUS RUS
7. kumite st. žáci -39kg Nikita Orlovs Ippon LAT LAT
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Alex Boshtan Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Vladyslav Lasko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Zdenko Vanka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Rustam Nasibov Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Adam Petráš Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavlo Volokhov Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg Oleksandr Meshcheriakov Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite st. žáci -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Andriy Polyakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite st. žáci -60kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Igors Lesnikovs Ippon LAT LAT
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci BRH Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žáci BRH Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite st. žáci BRH Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite st. žáci BRH Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci BRH Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci BRH Andriy Polyakov Donetskaya oblast UKR UKR
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Polina Hurenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Klaudia Rachwał Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite st. žákyně -42kg Mariam Skogland Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite st. žákyně -42kg Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Yevgeniia Grushchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žákyně +50kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Alina Kirichenko Leader RUS RUS
7. kumite st. žákyně +50kg Aillin V. Moen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Oksana Bazeliuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně BRH Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně BRH Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Polina Hurenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žákyně BRH Diana Rozenberga Ippon LAT LAT
7. kumite st. žákyně BRH Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Oleh Politykin Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Yuriy Melentyev Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mykola Gienov Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Laurov MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dmytro Volobuev Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oleksandr Filianin Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Tenmann Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bogdan Tashoglo Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andriy Baydala Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Sarychev Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Kalinowski Polsko POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Mykola Gienov Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Adam Kalinowski Polsko POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolina Osińska Sakura Rumia POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Darya Lysokon Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Elwart Gokken Chwaszczyna POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Oleksandra Samus Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Diana Rozenberga Ippon.lv LAT LAT
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Sara Elwart Gokken Chwaszczyna POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Darya Lysokon Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Aleksandra Krawiec Polsko POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Martyna Rykowska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Malek Gomaa Salama Salama Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Sieradzki Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Shehab Aser Yousef Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Korbolewski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Cezary Wolak Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Andriy Chitidze Ukrajina UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ahmed Ragab Elmasry Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Damian Lisowski KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ahmed Elsayed Said Ibrahim Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Aly Yakout Tawfik Soliman Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ahmed Ragab Elmasry Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) BRH Andriy Chitidze Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) BRH Ahmed Elsayed Said Ibrahim Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) BRH Malek Gomaa Salama Salama Egypt EGY EGY
5. kumite junioři (16-17) BRH Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) BRH Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Silva Červená Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ganna Chegolya Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Maya Mahmoud Gad Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Radwa Arafa Elsayed Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ewa Zajdel Polsko POL POL
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Maya Mahmoud Gad Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) BRH Ganna Chegolya Ukrajina UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) BRH Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Ewa Zajdel Polsko POL POL
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Pavlo Novochynskyi Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži U21 -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Volodymyr Yavorski Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 -68kg Dávid Kovács Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite muži U21 -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Ivan Drozd Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži U21 -78kg Aly Yakout Tawfik Soliman Egypt EGY EGY
3. kumite muži U21 -78kg Tomasz Cynar Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Ivan Drozd Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
3. kumite muži U21 BRH Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 BRH Dmytro Mizevych Donetskaya oblast UKR UKR
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Egypt EGY EGY
3. kumite ženy U21 -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite ženy U21 -53kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy U21 -53kg Nataliya Parinova Donetskaya oblast UKR UKR
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Anastasya Mylko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Weronika Grejner Polsko POL POL
3. kumite ženy U21 +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 +60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 BRH Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 BRH Radwa Arafa Elsayed Egypt EGY EGY
3. kumite ženy U21 BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy U21 BRH Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite ženy U21 BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vitalii Sementsov Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -60kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Volodymyr Yavorski Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Roman Gargaun Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -67kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Volodymyr Korobkov Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -75kg Dmytro Mizevych Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite muži -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Sergii Pinchuk Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -84kg Volodymyr Korobkov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
5. kumite muži -84kg Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Denys Krylovsky Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži +84kg Vladyslav Bydorovskyi Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
5. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži +84kg Arkadiusz Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ivan Drozd Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži BRH Roman Gargaun Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Volodymyr Korobkov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
5. kumite muži BRH Sergii Pinchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži BRH Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
7. kumite muži BRH Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy -50kg Ganna Chegolya Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite ženy -55kg Agata Uwijała Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite ženy -55kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Kateryna Dolgaya Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Weronika Grejner Polsko POL POL
2. kumite ženy -68kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kateryna Dolgaya Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
5. kumite ženy BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite Masters muži (+40 let) Norbert Múdry UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kumite Masters ženy (+35 let) Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Polsko POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
5. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Ukrajina UKR UKR
2. kumite team dorostenky (14-15) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Polsko POL POL
5. kumite team dorostenky (14-15) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Egypt EGY EGY
2. kumite team junioři (16-17) Gokken Chawaszczyna POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Egypt EGY EGY
2. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk