KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Evropský pohár mládeže 2011 - 11.06.2011

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Registrovaných jednotlivců 474
Závodníci v kategoriích 549
Kluby na medailových pozicích 56
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
53.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (5-7)
1. kata ml. žáci (5-7) Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata ml. žáci (5-7) Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (5-7) Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (5-7) Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (8-9) Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (5-7)
1. kata ml. žákyně (5-7) Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (5-7) Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (5-7) Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (5-7) Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Patrícia Bahledová Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Róbert Jačko KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Andelko Meter KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Tea Vujčić KK Croatia Zagreb CRO CRO
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
KUMITE
kumite ml. žáci (5-7) -20kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Richard Hrabačka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Štefan Chlebničan KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Samuel Krupan ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -24kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Dominik Billík KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Andris Češenoks Lotyšsko LAT LAT
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Jakub Poliak CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Adam Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Ricards Gudelis Lotyšsko LAT LAT
kumite ml. žáci (5-7) +28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Peter Hupcej KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -24kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Martin Vrablec TJ Strojár Malacky SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -28kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Dušan Hamran KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Adam Janovský KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Ján Jurga ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Samuel Vašiček KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Oliver Mráz KK Ippon Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Boris Bobocký Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Henrich Gažo ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Šufliarsky KK Detva SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Matúš Horváth KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Dušan Gáťa KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Matej Barta KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Erik Samay KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -20kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Nina Struhárová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Nina Kvasnicová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -24kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -28kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Sofia Poliaková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Adriana Rumanová KK Krupina SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) +28kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) +28kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -25kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Veronika Morozova Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Mercedes Nehilová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) +35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sarah Hrnková KK Žilina SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Tatiana Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Viera Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Simona Popluhárová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Adriana Valková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +40kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Lea Močibob KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Dominik Imrich ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite st. žáci -40kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Róbert Jačko KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Tino Ptičar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Richard Hatala KK Vranov nad Topľou SVK SVK
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vladimir Gašpar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite st. žáci -50kg Martin Fedor KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Dávid Szilágyi Koroibosz RSE HUN HUN
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Aleksander Kozachenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žáci +50kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite st. žáci +50kg Bálint Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci +50kg Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Réka Dorina Forró KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žákyně -45kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žákyně +45kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Lívia Smereková KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ján Bogár KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Roman Kortiš KK Detva SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Peter Mazor KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dávid Kovács Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Zemanovičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Živković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ana Matijaščić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Katarína Sarková TJ Metropol Košice SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Borovský Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ivan Blažičević KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Luka Prelec Metal Jurdani CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Zvonimir Živković KK Volosko Opatija CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Roko Janković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Mária Hainsová KK Zen Shotokan SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Matea Lučić KK Bregana CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Ivana Čanadžija Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Helena Stanić Metal Jurdani CRO CRO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Ana-Marija Križan KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk