KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2009 - 21.03.2009

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SC Flair
Registrovaných jednotlivců 370
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.98%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Svobodová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Kladno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Satrapa Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Alex Pavlov Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Vedral Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Lanc SKD Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Stuchlík Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tadeáš Holý Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vladimír Hladík Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Graulich TJ Karate Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk