KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2009 - 21.03.2009

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SC Flair
Registrovaných jednotlivců 370
Kluby na medailových pozicích 48
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
52.98%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Kladno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Martin Špecián Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Alex Pavlov KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladimír Maule SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Lanc SKD Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Pleskač KC Žatec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Vladimír Hladík Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Graulich TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Rešková TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2020 12.01.2020
SKIF Prague Open 2019 30.11.2019
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk