KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2013 - 14.04.2013

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovak Karate Union
Registrovaných jednotlivců 430
Kluby 70
Státy 7
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Jan Luca Struger Rakousko AUT AUT
3. kata dorostenci (14-15) Maksymilian Szczypkowski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Gergő Hermann Maďarsko HUN HUN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
2. kata junioři (16-17) Aljaž Klaneček Slovinsko SLO SLO
3. kata junioři (16-17) Ján Borecký KK Nové Zámky SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Jutta Rath Rakousko AUT AUT
5. kata juniorky (16-17) Alena Music Slovinsko SLO SLO
5. kata juniorky (16-17) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) Anja Hladnik Slovinsko SLO SLO
kata muži U21
1. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
2. kata muži U21 Klemen Plazar Slovinsko SLO SLO
3. kata muži U21 Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
3. kata muži U21 Ivan Krupa Budokan Zvolen SVK SVK
5. kata muži U21 Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
5. kata muži U21 Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži U21 Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata muži U21 Maciej Wilczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Mihaela Petrovic Chorvatsko CRO CRO
2. kata ženy U21 Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy U21 Anja Hladnik Slovinsko SLO SLO
3. kata ženy U21 Alena Music Slovinsko SLO SLO
5. kata ženy U21 Katarína Cíferská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ženy U21 Zita Horváth Maďarsko HUN HUN
7. kata ženy U21 Natália Dorociaková ZZO Čadca SVK SVK
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata muži Damjan Padovan Chorvatsko CRO CRO
3. kata muži Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata muži Klemen Plazar Slovinsko SLO SLO
5. kata muži Ivan Krupa Budokan Zvolen SVK SVK
5. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži Franjo Maškarin Chorvatsko CRO CRO
kata ženy
1. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Vlatka Kiuk Chorvatsko CRO CRO
3. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team muži Maďarsko HUN HUN
3. kata team muži KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata team ženy
1. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ženy ŠŠK Prievidza SVK SVK
KUMITE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ines Grdenić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Debóra Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Dujavová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elma Garibović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Paula Andričević Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Ducká KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Gildeinová Shihan Poprad SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristina Zovko Chorvatsko CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Réka Emese Kiss Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Danka Lešová Shihan Poprad SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nóra Lakatos Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucija Čatlak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aicha Zakia Boussebaa Senshi KC HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jelena Zovko Chorvatsko CRO CRO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsuzsanna Kunos Senshi KC HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk