KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2012 - 15.04.2012

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Závodníci v kategoriích 573
Kluby 94
Státy 13
Kluby na medailových pozicích 70
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
40.91%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Výber ZsZKe SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Sergey Migunov Olymp RUS RUS
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Péter Mihály Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Krisztián Fedor DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Vančo Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
5. kata dorostenky (14-15) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kata dorostenky (14-15) Dora Zboray Sporting Budo Budapest HUN HUN
7. kata dorostenky (14-15) Benedikta Bakó DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kata dorostenky (14-15) Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Szabolcs Koch Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Daniil Ufimtsev Olymp RUS RUS
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Evgeny Duydin Olymp RUS RUS
5. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Denisa Gombalová KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata juniorky (16-17) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata muži U21
1. kata muži U21 Klemen Plazar Slovinsko SLO SLO
2. kata muži U21 Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata muži U21 Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata muži U21 Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata muži U21 Gergő Ocsovai Pásztói SKK HUN HUN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy U21 Zsuzsanna Anti Senshi KC HUN HUN
3. kata ženy U21 Lucia Pokorná Slovšport Trnava SVK SVK
3. kata ženy U21 Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Katarína Cíferská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ženy U21 Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
2. kata muži Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Daniil Ufimtsev Olymp RUS RUS
5. kata muži Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
5. kata muži Vincent Auinger Rakousko AUT AUT
7. kata muži Ivan Krupa KK Miyagi Lučenec SVK SVK
7. kata muži Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Zsuzsanna Anti Senshi KC HUN HUN
3. kata ženy Dušana Čierna Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Nikolett Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kata ženy Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata ženy Kristína Šteicherová Výber ZsZKe SVK SVK
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Olymp (RUS) RUS RUS
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Gornaja Radgona (SLO) SLO SLO
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži Rakousko AUT AUT
2. kata team muži Olymp (RUS) RUS RUS
3. kata team muži Arashi Sportsclub (HUN) HUN HUN
3. kata team muži KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
5. kata team muži KK Mars (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Deniel Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bálint Ardai Fortuna HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Olivér Havasi Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg László Micsinyei Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bence Takács Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ferdinánd Tamás Fortuna HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ján Bogár Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Faller Hungarian Wado Federation HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Janek Výber ZsZKe SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tamás Bagi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Vozár Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Fuzer KK Union Košice SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patrik Gálik KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Róbert Ludwig Hungarian Wado Federation HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michał Chojnowski Kaisho Białystok POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Daniel KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Oskar Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Wujek KK Champion Team POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Réka Emese Kiss Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Berulec KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Silva Červená Výber ZsZKe SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nóra Lakatos Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agnieszka Kosińska Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marianna Marčanová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Benedikta Bakó DH Goju Karate Team HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristína Zimanová KK Atlant Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zsuzsanna Kunos Senshi KC HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aicha Zakia Boussebaa Senshi KC HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karina Rutkowska Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vivien Serbán Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bernard Boras KK Ljubuški BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rastislav Štyriak MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jernej Blatnik Nestor SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Mórocz Hungarian Wado Federation HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jozef Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Uroš Mijalkovič Srbsko SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Veselovský CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Kacper Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Géza Szeifert Hungarian Wado Federation HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi BVSC HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Matea Lučić KK Bregana CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Kissimonyiová Slovšport Trnava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Nika UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Zawierta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Buzaljko Stijena CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Bátorová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikolina Vukovic Karate Union Shotokan Pinzgau AUT AUT
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
2. kumite muži U21 -68kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži U21 -68kg Miloš Vsović Srbsko SRB SRB
5. kumite muži U21 -68kg Mark Matzkovics Hungarian Wado Federation HUN HUN
5. kumite muži U21 -68kg Ivan Nosić KK Ljubuški BIH BIH
7. kumite muži U21 -68kg Armin Zečirovič Srbsko SRB SRB
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -78kg Zvonimir Živković Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -78kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite muži U21 +78kg Roko Janković Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 +78kg Antonijo Josić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 +78kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite muži U21 +78kg Matej Ďuríček Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite muži U21 +78kg Ivan Grbavac KK Ljubuški BIH BIH
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Maja Hercog Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy U21 -53kg Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Helena Stanić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Tjaša Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy U21 -60kg Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ženy U21 +60kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy U21 +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ženy U21 +60kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth MTK Karate Club HUN HUN
3. kumite muži -60kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži -60kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite muži -60kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite muži -60kg Armin Zečirovič Srbsko SRB SRB
7. kumite muži -60kg René Adler Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži -67kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -67kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
5. kumite muži -67kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
7. kumite muži -67kg Miloš Vsović Srbsko SRB SRB
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Domagoj Rukavec Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -75kg Dejan Aleksić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -75kg Alexander Buda Höning Fighter club HUN HUN
7. kumite muži -75kg Adam Prešinský Slovensko SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite muži -84kg Ante Mrvičić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Mario Vučić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Philip Grozdanov Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -84kg Balász Bisztrony Hungarian Wado Federation HUN HUN
7. kumite muži -84kg Marko Škornjak Chorvatsko CRO CRO
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Leon Gajica Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži +84kg Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži +84kg Tomáš Pupkay Slovensko SVK SVK
3. kumite muži +84kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +84kg Roko Janković Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +84kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
7. kumite muži +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
3. kumite ženy -50kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy -50kg Ivona Berulec KK Tempo Zagreb CRO CRO
7. kumite ženy -50kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Zuzana Summerová UMB Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Jelena Grgac KK Tempo Zagreb CRO CRO
5. kumite ženy -55kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ženy -61kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Ana Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite ženy -61kg Helena Stanić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy -61kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Simona Oriabincová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ženy -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ženy -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy -68kg Patrycja Grześkowiak Andrex Elbląg POL POL
7. kumite ženy -68kg Ana-Marija Križan Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Szandra Metzger BVSC HUN HUN
3. kumite ženy +68kg Miroslava Hýllová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Polsko POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite team junioři (16-17) ŠKM-KK Stará Ľubovňa (SVK) SVK SVK
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team junioři (16-17) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Nika (UKR) UKR UKR
2. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) KK Žilina (SVK) SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team muži KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
7. kumite team muži Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite team ženy
1. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
5. kumite team ženy Polsko POL POL
5. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk