KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2011 - 14.05.2011

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 241
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.72%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 47x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Felkl Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Štěpán Chládek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Richter SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Kristián Vojtáš SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Michal Cimbora TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Ledvina Glaverbel Teplice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Ellen Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Hana Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Hošková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Johanka Kynclová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Monika Kačálová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jaroslav Kunc Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Patera Sokol Nymburk CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Patrik Vébr Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Michaela Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Gawliková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Igor Šebo SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
kata muži
1. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Tomáš Neubert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata muži David Rousek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata muži David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Martin Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jan Borgula SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Adam Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Ledvina Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jiří Zvěřina Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Eliáš Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Matěj Korec Sokol Nymburk CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Natálie Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Pavel Hájek KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Štěpán Melinger Sokol Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Patrik Vébr Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Filař Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimír Novotný Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Paštiková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Krátký SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Růžičková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Roman Friedrich KK Litvínov CZE CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Karate Lions Cup 2016 30.10.2016
North Bohemia 2016 15.10.2016
Bohemia Open 2016 24.09.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk