KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2008 - 05.04.2008

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa, ČSKe
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
35.19%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 27x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Marek Kroupa Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Schäfer SKM Bílina CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Alexandra Kupková SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Brzáková Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Szalay Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Martin Vohánka KC Žatec CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natália Holbová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Diana Králová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Janet Štréblová KC Žatec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Tatar USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Dražan Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk