KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2008 - 10.05.2008

Město Jeseník
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jeseník
Registrovaných jednotlivců 226
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 48x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Oliver Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Michał Kosior LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata ml. žáci (7-11) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Mateusz Piesiak KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Denis Wojtyla Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Katarzyna Meleszko Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sonia Guzy KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Kotzur Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Mateusz Cymbalista Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Matěj Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Čápová TARO KAN CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Dominika Wotaszek KKS Tora Legnica POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite ml. žáci +41kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Natália Holbová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Blanka Mikesková KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Illner SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Petr KKD Bruntál CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Michał Jaśkowiec Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Krpec KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Katarzyna Meleszko Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Alicja Piątek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Cincibus KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Cymbalista Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Babušík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Šikula Sokol Tišnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Dvořák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Szabo SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Silvie Pohlová TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Tesařík Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Dohnal ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hudec SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mateusz Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Przemysław Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Kršiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Drahoslav Koštialik Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Patrícia Pevalová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kostelníčková SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Wotaszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sonia Szymanek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk