KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2013 - 27.04.2013 - 28.04.2013

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 675
Závodníci v kategoriích 1097
Kluby 101
Státy 17
Kluby na medailových pozicích 81
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 60-40-20-10-5


Ohodnocení kvality turnaje:
55.53%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 190x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
7. kata ml. žáci (7-9) Dino Šimunec KK Samobor Anindol CRO CRO
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Kruno Fadljević KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Nikita Orlovs Ippon LAT LAT
7. kata ml. žáci (10-11) Artem Sereda Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Karyna Sutugina Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Valeriya Khozyaeva Siberian Karate League RUS RUS
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Amrahova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ronan Ogire Mabushi Veigné FRA FRA
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kata dorostenci (14-15) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Ľudmila Bačíková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata junioři (16-17) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
5. kata junioři (16-17) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
7. kata junioři (16-17) Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
2. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Denis Wojtyla Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy U21 Kateřina Žídková Česká republika CZE CZE
3. kata ženy U21 Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Česká republika CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Česká republika CZE CZE
5. kata muži Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata muži Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
7. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
3. kata ženy Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
5. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Nikolett Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kata ženy Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Olena Serugnina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata Masters ženy (+35 let) Alexandra Bednáriková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Soňa Němečková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Viktor Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ivan Tarnavskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Mykyta Derevianko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vladyslav Shveda Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marlon Henze KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Sergiy Borodai Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Maksim Veremiiev Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Artur Axyutin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kirill Filin Filiniuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alexander Novinchanov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Nikita Neumann Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ivan Avramenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Samir Karayev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jozef Krnáč KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Oleg Salukha Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Nikita Orlovs Ippon LAT LAT
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dmytro Spichko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Igor Rud Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Roman Kliatchenok Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Oleksandr Zatsarnyi Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Nikita Zamyshlyak Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Damir Faizov Titul Russia RUS RUS
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Oleksiy Datskiv Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Artem Sereda Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Andrii Dromov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dmytro Samokhin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kyrylo Voitenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Łukasz Tuz Kaisho Białystok POL POL
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukas Aschoff KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alim Korobkin Titul Russia RUS RUS
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vladyslav Kutovyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karyna Sutugina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Violetta Chytova Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Galina Korobkina Titul Russia RUS RUS
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Emely Linke KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Denise Schmitz KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Terézia Kotruchová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marija Luize Muizniece Ippon LAT LAT
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lara Hammon KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Syuzen Sinchukovskaya Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Alexandra Machalová KK Detva SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Kyryl Guselnikov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lucas Kurtessis KV Niedersachsen GER GER
7. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ivan Lasko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Damian Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Bohdan Radomskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -45kg Ivan Kemin Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite st. žáci -45kg Lyon Nenaedić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
2. kumite st. žáci -52kg Mikhail Khomskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Oleh Tarakulov Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Nikita Dragomoretskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -52kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Leonard Šogorić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite st. žáci -60kg Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci -60kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Roman Nalyvayko Ukrajina UKR UKR
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ian Baždar KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Abdelrahman Yasser Ahly Club EGY EGY
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žáci BRH David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci BRH Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
5. kumite st. žáci BRH Vitaliy Ksenzhyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite st. žáci BRH Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Nikita Dragomoretskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci BRH Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Mariya Datskiv Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Lara Mandoki KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite st. žákyně -42kg Emma Sommerová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Alina Kornisova Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite st. žákyně -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite st. žákyně -50kg Lena Sattler KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite st. žákyně +50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Alina Kornisova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite st. žákyně BRH Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite st. žákyně BRH Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně BRH Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mohamed Yasser Ahly Club EGY EGY
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tim Bien Nippon Gotha GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oleksandr Kaba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Evgeniy Rang Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vladyslav Gonchar Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Timchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Bondarev Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladislavs Akstins Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Blaa KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kirill Solopov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Valeriy Tumakov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Reinis Upitis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petro Korpan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adrian Lewandowski KKS Lębork POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Eduard Quint KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Petro Korpan Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) BRH Kirill Solopov Siberian Karate League RUS RUS
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Senshi KC HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anastasiia Vasiukova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateryna Maslo Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Karolina Klepacka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) BRH Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
2. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Fedor Lychagin Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Yaroslav Berillo Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Gábor Hárspataki Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Julien Van Schil KC Strassen LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ivan Kolupaev Titul Russia RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Sergey Fatyanov Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Ludačka Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dejan Cvrkota Zadrugar SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tobias Breithaupt KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oskar Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Romans Kornisovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) +76kg Georgy Kuznetsov Titul Russia RUS RUS
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) BRH Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite junioři (16-17) BRH Orges Arifi Kosovo KOS KOS
7. kumite junioři (16-17) BRH Georgy Kuznetsov Titul Russia RUS RUS
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Agnieszka Kreft KKS Lębork POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aicha Zakia Boussebaa Senshi KC HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Tanja Žunić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Helena Hamann KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite juniorky (16-17) BRH Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Charlotte Grimm KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
5. kumite juniorky (16-17) BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Maria Senko Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite muži U21 -68kg Josef Laštůvka Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Artem Rybalka Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 -68kg Tomáš Lorencovič Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite muži U21 -68kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dylan Janssens Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite muži U21 -78kg Anatoliy Petrosuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Sergiy Drozd Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite muži U21 -78kg Maksym Yurchak Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
2. kumite muži U21 +78kg Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži U21 +78kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži U21 +78kg Maksym Tyryshkin Ukrajina UKR UKR
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Maksym Yurchak Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 BRH Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite muži U21 BRH Dylan Janssens Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite muži U21 BRH Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 BRH Josef Laštůvka Česká republika CZE CZE
5. kumite muži U21 BRH Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Daryna Marchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Vladimíra Račáková Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy U21 -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 -60kg Sabina Laaveri Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 -60kg Yvonne Murray Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite ženy U21 -60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Jovana Ilić Zadrugar SRB SRB
2. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 +60kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy U21 BRH Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy U21 BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy U21 BRH Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite ženy U21 BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy U21 BRH Vladimíra Račáková Česká republika CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Vitalii Sementsov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -60kg Filip Hluštík Česká republika CZE CZE
3. kumite muži -60kg Artem Rybalka Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži -67kg Fabian Kunze KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži -67kg Josef Laštůvka Česká republika CZE CZE
5. kumite muži -67kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Česká republika CZE CZE
2. kumite muži -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -75kg Safie Graauw Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite muži -75kg Samuel Kubina Česká republika CZE CZE
5. kumite muži -75kg Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite muži -75kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite muži -75kg Andriy Zyma Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
2. kumite muži -84kg Ivan Drozd Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Česká republika CZE CZE
3. kumite muži -84kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži -84kg Noël Duineveld Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
5. kumite muži -84kg Sergii Pinchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich Česká republika CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži +84kg Maksym Tyryshkin Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži +84kg Artem Vokh Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži +84kg Vladyslav Dergunov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite muži +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Česká republika CZE CZE
2. kumite muži BRH Artem Vokh Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži BRH Tomáš Reich Česká republika CZE CZE
5. kumite muži BRH Andrejs Ozerovs Ippon LAT LAT
5. kumite muži BRH Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite muži BRH Samuel Kubina Česká republika CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Daryna Marchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Sabina Laaveri Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy -55kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Yvonne Murray Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska AZS Wroclaw POL POL
2. kumite ženy -61kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -61kg Kateryna Dolgaya Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anastasiya Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy BRH Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy BRH Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy BRH Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy BRH Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy BRH Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite ženy BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
7. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Česká republika CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Kosovo KOS KOS
2. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Siberan Karate League RUS RUS
5. kumite team junioři (16-17) Kaisho Białystok (POL) POL POL
5. kumite team junioři (16-17) Siberan Karate League RUS RUS
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
2. kumite team juniorky (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
5. kumite team juniorky (16-17) Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite team muži Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite team ženy
1. kumite team ženy Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
2. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
Euro Grand Prix Pilsen 2014 18.10.2014-19.10.2014
Budapest Open 2014 20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk