KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2008 - 11.10.2008

Město Rychnov nad Kněžnou
Stát Česká republika
Pořadatel SKC Sokol Vamberk
Registrovaných jednotlivců 250
Kluby na medailových pozicích 53
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.66%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
5. kata ml. žáci (7-11) Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Miriam Böhme Shirokuma Berlin GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Patrycja Szyja UKS Shodan Zduny POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata muži Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata muži Jan Petrů EMĚ Mělník CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata ženy Monika Bežuchová Arkádia Galanta SVK SVK
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
5. kata Masters muži (+35 let) Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team dorostenky (14-15) SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Dominik Fontana Lav Pula CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite ml. žáci -41kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jan Lebeda KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jiří Vedral Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite ml. žáci +41kg Adam Provazník Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Hálová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
7. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Patrycja Kujawska UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Krystian Kowalewski Kostrzyński Klub Karate POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Vitha SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Karim Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite st. žáci +60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně -42kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Popelka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andraš Duraki Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Jakubec TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miriam Böhme Shirokuma Berlin GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dan Kotisa Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Libor Navrátil Budo Lanškroun CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Radko Týle Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Ondračka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Piotr Kowalewski Kostrzyński Klub Karate POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Pavelka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Nováková Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite muži -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite muži -67kg Mateusz Drozdzyński KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite muži -67kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -67kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Saurabh Tandon Indie IND IND
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
7. kumite muži -75kg Andrzej Domanski KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite muži -84kg Petr Marčík TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Patryk Sobiejewski KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
5. kumite muži -84kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži -84kg Mukesz Kumar Indie IND IND
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži +84kg Pavel Krause KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite muži +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite muži +84kg Ondřej Novotný TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Jana Tošnarová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Eva Karafiátová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Monika Bežuchová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Izabela Harlozyńska KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite ženy -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ženy BRH Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
5. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Frank Kalkbrenner Dokan Berlin GER GER
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Anton Garaj ŠK Nová Baňa SVK SVK
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Lav Pula CRO CRO
3. kumite team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Kozminski Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite team junioři (16-17) Karate Polička CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKC Sokol Vamberk CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk