KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2010 - 01.05.2010

Město Nymburk
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 223
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.38%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata muži Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Jan Borgula SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Taťána Pancuráková Gojukan Praha CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Gojukan Praha CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) KK Kladno CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Matěj Fiedler Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jiří Mašín Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Vlček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Gartnerová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Sigler KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Němec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Jannatay Shamshieva Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Dvořáková KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Aleš KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Sládková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Daníčková KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Süsselmichová KK Kladno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Martin Blatoň KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite muži -65kg Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jan Michálek Sokol Choceň CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Oldřich Milde Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Robert Svoboda KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +75kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Robert Svoboda KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anna Černá Sokol Šumperk CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy BRH Anna Černá Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Růžičková KK Kladno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk