KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2011 - 10.04.2011

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan Chorvatsko CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký KK Nové Zámky SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Luka Moržan Chorvatsko CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Emil Klarić Chorvatsko CRO CRO
7. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Alena Music Tiger Velenje SLO SLO
5. kata dorostenky (14-15) Alberta Naletina Chorvatsko CRO CRO
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Filípková TJ Strojár Malacky SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Klemen Plazar KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Aljaž Klaneček KK Emona SLO SLO
5. kata junioři (16-17) Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Milan Vinčić Chorvatsko CRO CRO
7. kata junioři (16-17) Tamás Kiss Maďarsko HUN HUN
7. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Matea Cikoja Chorvatsko CRO CRO
3. kata juniorky (16-17) Anja Hladnik KK Kolektor Idrija SLO SLO
3. kata juniorky (16-17) Zita Horváth Maďarsko HUN HUN
5. kata juniorky (16-17) Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata muži U21 Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata muži U21 Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata muži U21 Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata muži U21 Tomislav Stolar Chorvatsko CRO CRO
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy U21 Zsuzsanna Anti Maďarsko HUN HUN
3. kata ženy U21 Monika Brovč KK Mon Chi SLO SLO
3. kata ženy U21 Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata ženy U21 Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata ženy U21 Klavdija Meglič KK Lovrenc SLO SLO
7. kata ženy U21 Fanni Fest Maďarsko HUN HUN
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
2. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata muži Klemen Plazar KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata muži Jakub Tesárek Česká republika CZE CZE
5. kata muži Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Ivan Ermenc Chorvatsko CRO CRO
7. kata muži Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Vlatka Kiuk Chorvatsko CRO CRO
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Mirna Šenjug Chorvatsko CRO CRO
5. kata ženy Marijana Kiuk Chorvatsko CRO CRO
5. kata ženy Petra Krivicic Chorvatsko CRO CRO
7. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Chorvatsko CRO CRO
2. kata team junioři (16-17) KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži Česká republika CZE CZE
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
kata team ženy
1. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ženy KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bence Takács Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Varga Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luka Shoster Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Márk Csizmadia Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nejc Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Teo Otrin Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tamás Bagi Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bálint Kronstein Wado SE HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Piltaver Slovinsko SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Péter Virga Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kevin Žuber Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Kovács BVSC HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petar Lamešić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kabát KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Biziuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Almir Keserovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Šumandl Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bálint Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Péter Paksi Bátaszék HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Norbert Antal Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Blažka Poklić Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dóra Czagány Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hristina Ristik Makedonie MKD MKD
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Stegel Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Mercédesz Babos Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lívia Petrasšková Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marina Bratanić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natália Letrikova KK Detva SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zuzana Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Licija Sipura Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Glorija Majić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žana Magajna Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ana Škunca Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Žic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kati Florjančić Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Lamešić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Výbohová Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo BVSC HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Rok Žganjar Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Juraj Vajdiar KK Žilina SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dániel Jurca BVSC HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Španbauer Slovinsko SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Nórbert Szilva Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jure Koren Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Mórocz Bátaszék HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Sebastian Kubatek Polsko POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Medviď TJ Strojár Malacky SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Thomas Hickman PC Karate Academy ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -76kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Božo Logarušić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Zvonimir Živković Chorvatsko CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tin Begic Chorvatsko CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Soro Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Antonijo Josić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Roko Janković Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Josip Vodopija Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) +76kg Luka Deberšek Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) +76kg Bence Dienes Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Manuel Fasch Rakousko AUT AUT
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Klaudia Lencz Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Dijana Črosić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Helena Stanić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lea Bečirovič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ana-Marija Križan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tanja Vrbnjak Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Nika Pšajd Slovinsko SLO SLO
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži U21 -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Renato Strišković Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži U21 -68kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži U21 -68kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -68kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite muži U21 -68kg Karlo Pejić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Danijel Rihtaric Slovinsko SLO SLO
2. kumite muži U21 -78kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -78kg Nal Kuzmanić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -78kg Janez Perhavec Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži U21 -78kg Dejan Aleksić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži U21 -78kg Tomislav Bratko Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži U21 -78kg Dávid Humpók Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži U21 -78kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Ádám Peller Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 +78kg Tomáš Pupkay Monarch Bratislava SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Haris Jahić Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži U21 +78kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži U21 +78kg Łukasz Czechowicz Polsko POL POL
5. kumite muži U21 +78kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
2. kumite ženy U21 -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -53kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -53kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy U21 -53kg Sabina Fazlić Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy U21 -53kg Dominika Ťažká CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Katarína Kotúčová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy U21 -60kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 +60kg Georgia Buchner Rakousko AUT AUT
3. kumite ženy U21 +60kg Ines Švarc Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy U21 +60kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy U21 +60kg Lina Pušnik Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy U21 +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -60kg Stjepan Bešenić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -67kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -67kg Soma Koburger Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži -67kg Patrik Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite muži -67kg Dario Svetić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Danijel Rihtaric Slovinsko SLO SLO
2. kumite muži -75kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -75kg Goran Lučin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -75kg Adam Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -75kg Tamás Zoltán Bátaszék HUN HUN
7. kumite muži -75kg Matej Čuchran KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite muži -75kg Janez Perhavec Slovinsko SLO SLO
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -84kg Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -84kg Alen Kupusovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -84kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Adi Kurtović Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite muži -84kg Ádám Peller Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -84kg Tomáš Lackovič Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite muži -84kg Roland Rajčany Slovšport Trnava SVK SVK
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Oliver Mandarić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite muži +84kg Admir Zukan Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži +84kg Nermin Sinanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži +84kg Omer Tabakovic Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži +84kg Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +84kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Vesna Bezgovšek Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy -50kg Romana Harasníková Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Matea Ratković Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Sabina Fazlić Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite ženy -55kg Anzhelika Terlyuga Ukrajina UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite ženy -61kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy -61kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy -61kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Ivona Tubić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ženy +68kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
5. kumite ženy +68kg Kata Köbli Bátaszék HUN HUN
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovinsko SLO SLO
2. kumite team junioři (16-17) ŠKM-KK Stará Ľubovňa (SVK) SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) Polsko POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Slovinsko SLO SLO
kumite team muži
1. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team muži Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite team muži Slovinsko SLO SLO
3. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk