KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2013 - 12.10.2013

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 392
Závodníci v kategoriích 516
Kluby 63
Státy 5
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
42.71%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Michael Bartoš Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jonas Jorgensen Dánsko DEN DEN
5. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Ielyzaveta Zakharina Sen-bin Karate Team UKR UKR
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nikola Velcová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukas Kristoffer Ekkert Dánsko DEN DEN
2. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Kean Ottesen Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alma Zeella Djalo Dánsko DEN DEN
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
3. kata junioři (16-17) Johannes Samson Dánsko DEN DEN
5. kata junioři (16-17) Nikolaj Lund Dánsko DEN DEN
5. kata junioři (16-17) Benedikt von Minden Budo Dojo Rastede GER GER
7. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michelle Hansson Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži
1. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Oleksi Chyzhov Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Andreas Ekkert Dánsko DEN DEN
5. kata muži Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata muži Kenny Grafenhorst Budo Dojo Rastede GER GER
7. kata muži Sebastian Skafte Jørgensen Dánsko DEN DEN
kata ženy
1. kata ženy Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
2. kata ženy Michelle Hansson Dánsko DEN DEN
3. kata ženy Anastasya Byluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata ženy Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Budo Dojo Rastede GER GER
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Hlib Chyksheiev Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Andrii Batiuzhevskyi Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Timur Ushakov Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michael Bartoš Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Milan Jančo SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Maleček Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Krčmář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vadym Valgun Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Žaneta Bělecká Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sofiya Pryzhegalinska Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Řehořová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jaroslava Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Yuriy Kravchuk Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Rezek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Juriy Ishenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -45kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Juna Chien Thang KK TJ Krupka CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Valentin Naida Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Polina Kolodzinska Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Oleksandra Maliushenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arur Marynenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Igor Efimenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Koudela Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Nápravník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andriy Toroshanko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Bejtic Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Protsenko Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Cmunt Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Kostiantyn Tsymbala Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži -75kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite muži -75kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Miroslav Heřmánek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Artem Zhegaluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Kostiantyn Tsymbala Sen-bin Karate Team UKR UKR
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Anastasya Byluk Sen-bin Karate Team UKR UKR
2. kumite ženy -55kg Leila Iskenderova Sen-bin Karate Team UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Lenka Bursíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk