KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia of Youth 2012 - 09.06.2012

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Kluby na medailových pozicích 59
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
72.22%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (5-7)
1. kata ml. žáci (5-7) Samuel Dusicka ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata ml. žáci (5-7) Dominik Jánošík Výběr ČSKe CZE CZE
3. kata ml. žáci (5-7) Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
3. kata ml. žáci (5-7) Ondrej Knížat Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žáci (5-7) Richard Hrabačka ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žáci (5-7) Alexander Kramár KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata ml. žáci (5-7) Hugo Hyben Shihan Poprad SVK SVK
7. kata ml. žáci (5-7) Adam Krafčík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (8-9) Ľubomír Demský KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Viktor Nagy KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Martin Šípek Výber ZsZKe SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
5. kata ml. žáci (10-11) Mihael Ečimović KK Slavonski Brod CRO CRO
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Zvach Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata ml. žáci (10-11) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ľubomír Roba Goju-kai Prešov SVK SVK
kata ml. žákyně (5-7)
1. kata ml. žákyně (5-7) Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (5-7) Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (5-7) Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (5-7) Janka Repová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kata ml. žákyně (5-7) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8-9) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8-9) Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žákyně (8-9) Michaela Václavíková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata ml. žákyně (8-9) Anja Perković Euro Tera CRO CRO
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Radošinská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Katarína Langová Výber ZsZKe SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Tihana Šulek Euro Tera CRO CRO
7. kata ml. žákyně (10-11) Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
7. kata ml. žákyně (10-11) Tatiana Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Roman Múdry Výber ZsZKe SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Matúš Maruniak Budokan Zvolen SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Peter Novosad KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Viktória Andrášiová TJ Metropol Košice SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Alexandra Galetová Budokan Zvolen SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) David Krel KK Lovrenc SLO SLO
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Bine Kolar KK Lovrenc SLO SLO
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Martina Suchá Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Cholková TJ Strojár Malacky SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Viktória Kučerová Budokan Zvolen SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Dominik Vančo Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Martin Gažík Kumade Topoľčany SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Nikola Prengelová ZZO Čadca SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (5-7) -20kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Jozef Baláž Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -20kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -24kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Matúš Hrdlovič 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Richard Hrabačka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Samuel Dusicka ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Konstantyn Chernenko Nika UKR UKR
5. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Filip Králik KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci (5-7) -24kg Samuel Krupan ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) -28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Viktor Králik Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) -28kg Adam Krafčík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite ml. žáci (5-7) +28kg
1. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Dominik Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Zalan Nagy KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Lukáš Chudík KK Osa Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (5-7) +28kg Alexander Kramár KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -24kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Ondrej Cíferský Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Michal Ruščin KK Vranov nad Topľou SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) -24kg Adrián Kolesár Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) -28kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Viktor Szulcsanyl KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Marek Bielik Khan Klub Karate Častá SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -28kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Benedikt Jánošík Výber ZsZKe SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Filip Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Ľubomír KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Oliver Barlík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Tomáš Tomaník ZZO Čadca SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Mário Antoni Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Ľubomír Demský KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Aron Forro KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Šimon Javorský KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Samuel Suč KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Matej Rabčan KK Žilina SVK SVK
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Igor Hauser Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Arturs Tišlers Lotyšsko LAT LAT
5. kumite ml. žáci -30kg Adam Janovský KK ABC Komárno SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Balázs Vécsei Maďarsko HUN HUN
3. kumite ml. žáci -35kg Michal Henrich Gažo KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Rejdovian Central Poprad SVK SVK
7. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Krisztofer Bálint Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žáci -40kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg František Chudoba SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -40kg Martin Šípek Výber ZsZKe SVK SVK
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Richard Dolinič KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Igor Vrban Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci +40kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -20kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Nina Kvasnicová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -20kg Janka Repová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -24kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -24kg Viktória Palovičová KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně (5-7) -28kg
1. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Lea Jančovičová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (5-7) -28kg Zuzana Vargová KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -25kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Diana Schlettová KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Petra Kaľamárová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Karolína Černušková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -25kg Gabriela Kovalčíková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Michaela Václavíková Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Viktória Benčeková KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Sára Krivdová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Katarína Chlebničanová KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (8-9) -35kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) +35kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +35kg Anja Perković Euro Tera CRO CRO
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zsófia Benkö Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Dominika Bogárová Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Mercedes Nehilová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -40kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) +40kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Michaela Harničárová KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Natália Cisáriková KK Žilina SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) +40kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Sado KK Vranov nad Topľou SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Lukáš Poláček Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite st. žáci -40kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite st. žáci -40kg Roman Múdry KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Samuel Bafrnec Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Roman Blažej KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Adrián Ceténiy Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Peter Kršiak OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Richard Georgiev KK Union Košice SVK SVK
2. kumite st. žáci -50kg Denis Riedl CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Matej Barta KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žáci +50kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Erik Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žáci +50kg Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
5. kumite st. žáci +50kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci +50kg Peter Šimon ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite st. žáci +50kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Terézia Smetanová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite st. žákyně -40kg Adriana Anetová Slovšport Trnava SVK SVK
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně -45kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně +45kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žákyně +45kg Eva Mária Korbeľová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite st. žákyně +45kg Timea Trokšiarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite st. žákyně +45kg Tereza Spálová KK ABC Komárno SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Kasák KK Žilina SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Patrik Srníček ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Prengel ZZO Čadca SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ján Bogár KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Mariak ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Majirský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Karlo Martič KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -70kg
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Richard Zlatoš Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adrián Šajánek JAPOKA Bratislava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Barnabas Kamocsai KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Barbora Fialová KK ABC Komárno SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natália Mikušková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marianna Marčanová KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Zemanovičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristína Štreicherová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Gažík Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Rastislav Štyriak MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Virga Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Škvarek KK Trstená SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Milan Tomka OK MTK Tatran Žarnovica SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Labaj KK Osa Bratislava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Patrik Cvetko Lotos Zagreb CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Matúš Procházka Rapid Bratislava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Lenka Terenová KK Dolný Kubín SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristína Urdová Goju-kai Prešov SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Brtošová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Buzaljko Stijena CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk