KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů 2012

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 12)Leden 2012

 (48-32-16-8-4)
29.01. Kesl Cup (Praha)  CZE

(akcí: 18)Únor 2012

04.02. - 05. 02. Funakoshi Cup (Bombaj, Indie)  IND
10.02. Seminář karate - A.O.Seba (  CZE*(KR)

(akcí: 27)Březen 2012

03.03. - 04. 03. Harasuto Cup (Lodz, Polsko)  POL*(KR)
03.03. - 04. 03. Estonian Open (Tallinn, Estonsko)  EST
04.03. English Open Junior and Cadet Karate Championships  ENG
 (180-120-60-30-15)
11.03. Seminář kumite - Jose Luis Guanchez (České Budějovice)  CZE
17.03. 25. Funakoshi Cup (Česká Lípa)  CZE
 (72-48-24)  (120-80-40-20-10)
31.03. - 01. 04. Italian Open (Milán, Itálie)  ITA*(KR)

(akcí: 18)Duben 2012

 (120-80-40-20-10)
31.03. - 01. 04. Italian Open (Milán, Itálie)  ITA*(KR)
 (48-32-16-8-4)
08.04. Karate Kid Cup (Český Krumlov)  CZE
 (12-8-4)
14.04. Pohár nadějí (Nový Bor) Nominační kategorie: žáci  CZE*(KR)
14.04. - 15. 04. International Bosphorous Karate Tournament (Istanbul, Turecko)  TUR
 (48-32-16-8-4)
28.04. Velká cena Nymburka  CZE*(KR)
28.04. - 29. 04. Seminář s T.Ogawou (Hlinsko)  CZE

(akcí: 21)Květen 2012

04.05. - 06. 05. Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)  CZE
 (24-16-8-4-2)
05.05. Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník) Nominační kategorie: žáci  CZE*(KR)
 (12-8-4)
06.05. Májový pohár (Lovosice) přihláška Nominační kategorie: dorost, junioři  CZE*(KR)
11.05. - 13. 05. ME seniorů (Tenerife, Španělsko)  ESP*(KR)
 (12-8-4)
12.05. Wakizaši Cup (Nymburk) Nominační kategorie: žáci, senioři  CZE*(KR)
 (24-16-8-4-2)
26.05. Grand Prix Ústí nad Labem Nominační kategorie: dorost, junioři  CZE*(KR)

(akcí: 22)Červen 2012

02.06. - 03. 06. London Open (Londýn, Anglie)  GRB
09.06. - 10. 06. ME regionů (Moskva, Rusko)  RUS
09.06. Krajské přebory Středočeského svazu karate + otevřená soutěž pro žactvo a mládež 8.-7.kyu (Česká Lípa)  CZE
 (36-24-12-6-3)  (24-16-8-4-2)
16.06. Krajské přebory Ústeckého a Libereckého kraje (Ústí nad Labem)  CZE
22.06. - 24. 06. Escaldes Open (Andorra)  AND
22.06. - 24. 06. Seminář karate (Odry)  CZE
 (180-120-60-30-15)

(akcí: 8)Červenec 2012

06.07. - 08. 07. Black and Caspian Sea Karate Championships (Erzurum, Turecko)  TUR
 (240-160-80-40-20)

(akcí: 4)Srpen 2012

05.08. - 11. 08. Alanya International Training Camp + Alanya Cup (Alanya, Turecko)  TUR
 (96-64-32-16-8)

(akcí: 19)Září 2012

 (180-120-60-30-15)
07.09. - 09. 09. Seminář pro závodníky a trenéry s A.O.Sebou (Jablonec n.N.)  CZE
08.09. Lion Cup (Strassen, Lucembursko)  LUX
08.09. - 09. 09. Finnish Open (Tampere, Finsko)  FIN
 (48-32-16-8-4)  (180-120-60-30-15)
28.09. - 30. 09. 8th Cadet a Junior ME EGKF Goju Ryu (Bukurešť, Rumunsko)  ROM

(akcí: 15)Říjen 2012

05.10. - 07. 10. Sanker Cup (Minsk, Bělorusko)  BLR
 (24-16-8-4-2)
06.10. Shotokan Cup (Choceň) přihláška Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost  CZE*(KR)
 (36-24-12-6-3)
13.10. Grand Prix Northbohemia 2012 (Ústí n.L.) Nominační kategorie: žactvo  CZE*(KR)
 (96-64-32-16-8)
13.10. - 14. 10. Coupe de Kayl (Kayl, Lucembursko)  LUX
20.10. Liberecký pohár  CZE
 (24-16-8-4-2)
20.10. Grand Prix Ostrava Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost  CZE*(KR)
 (60-40-20-10-5)
27.10. - 28. 10. EGP Plzeň Nominační kategorie: senioři, junioři, dorost  CZE*(KR)

(akcí: 16)Listopad 2012

 (24-16-8-4-2)
10.11. Silesia Cup (Odry) přihláška Nominační kategorie: žactvo, dorost, junioři, senioři  CZE*(KR)
 (600-400-200-100-50)
21.11. - 25. 11. MS WKF seniorů (Paříž, Francie)   FRA*(KR)

(akcí: 9)Prosinec 2012

 (48-32-16-8-4)  (180-120-60-30-15)


Celkem: 184 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.