KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů 2020

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 9)Leden 2020

03.01. - 05. 01. 33. International Bosphorus Cup (Istanbul, Turecko)  TUR
10.01. - 12. 01. Series A (Santiago, Chile)  CHL
 (24-16-8-4-2)  (24-16-8-4-2)

(akcí: 10)Únor 2020

07.02. - 09. 02. UFAK Junior & Senior Championships (Tangier, Maroko)  MAR
14.02. - 16. 02. K1 Premier League (Dubai, SAE)  DUB
22.02. - 23. 02. Školení a doškolení trenérů IV., III. a II. tříd (Jablonné nad Orlicí)  CZE

(akcí: 11)Březen 2020

01.03. 1. kolo Poháru talentů a NP Goju-Ryu (Brno)  CZE
07.03. - 08. 03. 22. Balkan Senior Championships (Tirana, Albánie)  ALB
13.03. - 15. 03. K1 Premier League (Rabat, Maroko)  MAR
14.03. 1. kolo Jihomoravského poháru talentů (Rosice)  CZE
14.03. 1. kolo Krajského poháru JSK ČSKe (Rosice)  CZE
27.03. - 29. 03. Školeních rozhodčích ČSKe (Praha)  CZE
28.03. Vamberecký lvíček (Vamberk)  CZE
28.03. 2. kolo Poháru talentů a NP Goju-Ryu (Kroměříž)  CZE

(akcí: 9)Duben 2020

03.04. - 05. 04. jarní Gashuku Igea Marina (Igea Marina, Itálie)  ITA
04.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)  CZE*(KR)
04.04. Czech Goju-Ryu Gasshuku (Jindřichův Hradec)  CZE
 (36-24-12-6-3-2-1)
05.04. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 1.kolo (Česká Lípa)  CZE*(KR)
17.04. - 19. 04. K1 Premier League (Madrid, Španělsko)  ESP
18.04. - 19. 04. Seminář s Nobuakim Kanazawou, 8.DAN - seminář ohodnocen TMK ČSKe 4 kredity (Hradec Králové)  CZE
18.04. - 19. 04. Školení TMK ČSKe (Olomouc)  CZE*(KR)
25.04. 3. kolo Poháru talentů a NP Goju-Ryu (Bruntál)  CZE

(akcí: 12)Květen 2020

02.05. - 03. 05. Czech Karate Open Cup (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)
08.05. - 10. 05. Kvalifikační turnaj pro LOH Tokyo 2020 (Paříž, Francie)  FRA
09.05. 25. ročník Otevřeného mistrovství Moravy a Slezska v karate (Jeseník)  CZE*(KR)
16.05. - 17. 05. Danube Cup (Novi Sad, Srbsko)  SRB
 (36-24-12-6-3-2-1)
16.05. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo (Jižní Čechy - bude upřesněno)  CZE*(KR)
22.05. - 24. 05. Youth League (Limassol, Kypr)  CYP
23.05. MČR v karate Goju ryu (Brno)  CZE
23.05. - 23. 05. Seminář SKIF pro trenéry, závodníky a rozhodčí (Hradec Králové)  CZE
24.05. - 24. 05. MČR SKIF (Hradec Králové)  CZE*(KR)
25.05. - 30. 05. PKF Senior Championships (San José, Kostarika)  COS
29.05. - 31. 05. 25. Balkan Championships for Children (Srbsko)  SRB
 (36-24-12-6-3-2-1)
31.05. NP žactva - 1.kolo (Lovosice)  CZE*(KR)

(akcí: 7)Červen 2020

06.06. Memoriál Miroslava Šianského (2 kolo ÚRP) (Louny)  CZE
06.06. - 07. 06. Seminář s hanshi Masaru Miurou, 9.DAN (Brno)  CZE
10.06. - 12. 06. AKF Cadet, Junior and U21 Championships (Kuvajt)  KUW
13.06. - 14. 06. Pardubice Open 2019-8. International Karate Lions Cup (Pardubice)  CZE*(KR)
19.06. - 21. 06. Series A (Istanbul, Turecko)  TUR
19.06. - 21. 06. Školení TMK ČSKe (Praha)  CZE
29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Poreč, Chorvatsko)   CRO

(akcí: 7)Červenec 2020

29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Poreč, Chorvatsko)   CRO
01.07. - 06. 07. Soustředění ČSKGr (Luhačovice)  CZE
03.07. - 05. 07. Youth League (Poreč, Chorvatsko)  CRO
09.07. - 12. 07. letní Gashuku Igea Marina (Igea Marina, Itálie)  ITA
12.07. - 15. 07. European Universities Games - EUSA (Bělehrad, Srbsko)  SRB

(akcí: 4)Srpen 2020

24.08. - 29. 08. PKF Junior, Cadet and U21 Championships (Monterrey, Mexiko)  MEX
27.08. - 30. 08. Soustředění Goju-ryu (MUDr. Čulen) (Záhorie, Slovensko)  CZE

(akcí: 9)Září 2020

04.09. - 06. 09. AKF Senior Karate Championships (Bali, Indonésie)  INA
04.09. - 06. 09. Soustředění před ME EGKF (Prštice)  CZE
11.09. - 13. 09. 7. SSEKF Championships Small states of EKF (aduz, Lichtenštejnsko)
11.09. - 13. 09. Series A (Durban, JAR)  SAR
11.09. - 13. 09. Školení rozhodčích ČSKe (Brno)  CZE
16.09. - 21. 09. XX. EGKF Championships 2020 (Malmedy, Belgie)  BEL
19.09. - 20. 09. 23. Budapest Open (Budapešť, Maďarsko)  HUN
25.09. - 27. 09. Youth League (Monterrey, Mexiko)  MEX
 (36-24-12-6-3-2-1)
26.09. NP žactva - 2.kolo (bude upřesněno)  CZE*(KR)

(akcí: 11)Říjen 2020

02.10. - 04. 10. International Turkish Open Grand Prix (Istanbul, Turecko)  TUR
02.10. - 04. 10. K1 Premier League (Moskva, Rusko)  RUS
03.10. Shotokan cup (Vamberk)  CZE*(KR)
 (36-24-12-6-3-2-1)
04.10. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo (Praha)  CZE*(KR)
 (60-40-20-10-5)
10.10. - 11. 10. Euro Grand Prix Plzeň  CZE*(KR)
16.10. - 18. 10. 14. Polish Open (Bielsko-Biala, Polsko)  POL
24.10. 8th Bavarian Open Cadets & Juniors 11th Bavarian Para-Karate Open (Erding-Munich, Germany)  GER
 (36-24-12-6-3-2-1)
24.10. NP žactva - 3.kolo (Jižní Morava - bude upřesněno)  CZE*(KR)
31.10. Mistrovství JMK v Poháru talentů (Brno)  CZE
31.10. Mistrovství JMK v karet JSK ČSKe (Brno)  CZE

(akcí: 10)Listopad 2020

05.11. - 08. 11. FISU World University Championships (Brasília, Brazílie)  BRA
06.11. - 08. 11. 3. Open Balkan School Games (Rumunsko)  ROM
06.11. - 08. 11. Seminář se shuseki shihanem SKIF Manabu Murakamim, 8.DAN (Hradec Králové)  CZE
06.11. - 08. 11. Soustředění ČSKGr (Prštice)  CZE
 (24-16-8-4-2)
07.11. Velká cena města Ústí nad Orlicí  CZE*(KR)
17.11. - 22. 11. Mistrovství světa WKF seniorů (Dubai, UAE)  DUB*(KR)
28.11. 30. Tatami Cup (Sziegetszentmiklos, Maďarsko)  HUN
28.11. Kvalifikační turnaj (Praha)  CZE
 (24-16-8-4-2)
29.11. Mistrovství ČR Beginner (Praha)  CZE*(KR)

(akcí: 4)Prosinec 2020

04.12. - 06. 12. Youth League (Benátky, Itálie)  ITA
11.12. - 13. 12. 21. Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Rijeka, Chorvatsko)  CRO
 (48-32-16-8-4)
12.12. - 13. 12. Mistrovství České republiky + Finále ČLK (Pardubice)  CZE*(KR)
19.12. Vánoční pohár nadějí (Ústí nad Labem)  CZE


Celkem: 99 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.