KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů 2020

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 6)Leden 2020

03.01. - 05. 01. 33. International Bosphorus Cup (Istanbul, Turecko)  TUR
10.01. - 12. 01. Series A (Santiago, Chile)  CHL
12.01. Novoroční turnaj SKIF (Hradec Králové)  CZE*(KR)
17.01. - 19. 01. 29. Grand Prix Croatia (Samobor, Chorvatsko)  CRO
24.01. - 26. 01. Premier League (Paříž, Francie)  FRA
25.01. Velká cena Trutnova (Trutnov)  CZE*(KR)

(akcí: 4)Únor 2020

06.02. - 09. 02. 47. Mistrovství Evropy kadetů, juniorů a U21 (Budapešť, Maďarsko)  HUN*(KR)
14.02. - 16. 02. Premier League (Dubai, SAE)  DUB
22.02. - 23. 02. 40. Grand Prix Slovakia (Bratislava, Slovensko)  SVK
28.02. - 01. 03. Premier League (Salzburg, Rakousko)  AUT

(akcí: 4)Březen 2020

28.02. - 01. 03. Premier League (Salzburg, Rakousko)  AUT
07.03. - 08. 03. 22. Balkan Senior Championships (Tirana, Albánie)  ALB
13.03. - 15. 03. Premier League (Rabat, Maroko)  MAR
25.03. - 29. 03. 55. European Senior Championships (Baku, Ázerbajdžán)  AZE*(KR)

(akcí: 4)Duben 2020

04.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)  CZE*(KR)
17.04. - 19. 04. Premier League (Madrid, Španělsko)  ESP
18.04. - 19. 04. Seminář s Nobuakim Kanazawou, 8.DAN (Hradec Králové)  CZE

(akcí: 5)Květen 2020

02.05. - 03. 05. Czech Karate Open Cup (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)
08.05. - 10. 05. Kvalifikační turnaj pro LOH Tokyo 2020 (Paříž, Francie)  FRA
16.05. - 17. 05. Danube Cup (Novi Sad, Srbsko)  SRB
22.05. - 24. 05. Youth League (Limassol, Kypr)  CYP
29.05. - 31. 05. 25. Balkan Championships for Children (Srbsko)  SRB

(akcí: 3)Červen 2020

13.06. - 14. 06. Pardubice Open 2019-8. International Karate Lions Cup (Pardubice)  CZE*(KR)
19.06. - 21. 06. Series A (Istanbul, Turecko)  TUR
29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Umag, Chorvatsko)   CRO

(akcí: 3)Červenec 2020

29.06. - 02. 07. WKF Youth Camp (Umag, Chorvatsko)   CRO
03.07. - 05. 07. Youth League (Umag, Croatia)  CRO
12.07. - 15. 07. European Universities Games - EUSA (Bělehrad, Srbsko)  SRB

(akcí: 1)Srpen 2020

06.08. - 08. 08. LOH Tokyo 2020 - turnaj karate (Tokio, Japonsko)  JPN*(KR)

(akcí: 4)Září 2020

11.09. - 13. 09. 7. SSEKF Championships Small states of EKF (aduz, Lichtenštejnsko)
11.09. - 13. 09. Series A (Durban, JAR)  SAR
19.09. - 20. 09. 23. Budapest Open (Budapešť, Maďarsko)  HUN
25.09. - 27. 09. Youth League (Monterrey, Mexiko)  MEX

(akcí: 5)Říjen 2020

02.10. - 04. 10. International Turkish Open Grand Prix (Istanbul, Turecko)  TUR
 (60-40-20-10-5)
10.10. - 11. 10. Euro Grand Prix Plzeň  CZE*(KR)
16.10. - 18. 10. 14. Polish Open (Bielsko-Biala, Polsko)  POL
24.10. 8th Bavarian Open Cadets & Juniors 11th Bavarian Para-Karate Open (Erding-Munich, Germany)  GER

(akcí: 4)Listopad 2020

06.11. - 08. 11. 3. Open Balkan School Games (Rumunsko)  ROM
17.11. - 22. 11. Mistrovství světa WKF seniorů (Dubai, UAE)  DUB*(KR)
28.11. 30. Tatami Cup (Sziegetszentmiklos, Maďarsko)  HUN

(akcí: 2)Prosinec 2020

04.12. - 06. 12. Youth League (Benátky, Itálie)  ITA
11.12. - 13. 12. 21. Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Rijeka, Chorvatsko)  CRO


Celkem: 43 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.