KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů 2007

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 8)Leden 2007

13.01. Baltic states championship
20.01. - 21. 01. Open de Paris (Coubertin, Francie)  FRA*(KR)

(akcí: 11)Únor 2007

10.02. Milon Cup (Seynod, Francie)  FRA
17.02. NP Goju Ryu Karate - 1.kolo (Kroměříž)  CZE
24.02. Seminář karate - wado ryu - Steve Rowe (7.DAN) (Jablonec nad Nisou)  CZE

(akcí: 20)Březen 2007

03.03. Malta Open 2007  MAL
 (120-80-40-20-10)  (6-4-2)
23.03. - 25. 03. Mistrovství Střední Ameriky a Karibiku (Managua, Nikaragua)  NIC
 (24-16-8-4-2)
24.03. - 25. 03. Seminář Shaolin Kempo karate - Franz Braun (7.DAN) (Jablonec nad Nisou)  CZE
 (120-80-40-20-10)  (24-16-8-4-2)

(akcí: 22)Duben 2007

05.04. - 08. 04. Ozawa Cup (Las Vegas, USA)  USA
07.04. Turkish Open  TUR
 (12-8-4-2-1)  (24-16-8-4-2)
21.04. - 22. 04. Seminář TMK - páskování (Hradec Králové)  CZE
 (18-12-6)  (12-8-4)

(akcí: 22)Květen 2007

 (300-200-100-50-25)
05.05. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže (Jeseník)  CZE
08.05. Akademické mistrovství islámských zemí (Teherán, Írán)  IRI
 (12-8-4-2-1)
13.05. Májový pohár mládeže (Lovosice)  CZE
 (12-8-4-2-1)
31.05. - 02. 06. Panamerické mistrovství seniorů (Guadalajara, Mexiko)  MEX

(akcí: 22)Červen 2007

31.05. - 02. 06. Panamerické mistrovství seniorů (Guadalajara, Mexiko)  MEX
 (12-8-4-2-1)
20.06. - 30. 06. Tréninkový kurz WKF - Antonio Oliva Seba (Kotor, Černá Hora)  MNE
 (24-16-8-4-2)
22.06. - 24. 06. Turkish Grand Prix - EGP (Izmir, Turecko)  TUR*(KR)

(akcí: 11)Červenec 2007

01.07. - 07. 07. Letní škola Jinolice  CZE
 (120-80-40-20-10)
11.07. Africké hry 2007 (Alžír, Alžírsko)  ALG
14.07. - 29. 07. Panamerické hry (Rio de Janeiro, Brazílie)  BRA
14.07. - 21. 07. Letní škola budo - wado ryu, goju ryu, aikido, tai chi chuan - Stewe Rowe (7.DAN), Chris Rowen (6.DAN), Martin Gatter (6.DAN), Ondra Musil (6.DAN), Palle Thoft Jensen (5.DAN) (Jizerka)  CZE

(akcí: 3)Srpen 2007

30.08. Mediterranean Championships - dorost, junioři (Kypr)  CYP
30.08. - 01. 09. Panamerické mistrovství mládeže (Quito, Ekvádor)  ECU

(akcí: 14)Září 2007

30.08. - 01. 09. Panamerické mistrovství mládeže (Quito, Ekvádor)  ECU
08.09. Slovenia Open (Nova Gorica, Slovinsko)  SLO*(KR)
 (120-80-40-20-10)
15.09. Nominační turnaj reprezentace (Hradec Králové) zrušeno  CZE
 (6-4-2)
15.09. Wakizaši Cup (Nymburk)  CZE*(KR)
21.09. - 23. 09. ME Goju Ryu (Dortmund, Německo)  GER
27.09. - 29. 09. Black Sea Cup (Oděsa, Ukrajina)  UKR
 (24-16-8-4-2)

(akcí: 21)Říjen 2007

 (120-80-40-20-10)  (6-4-2)
06.10. Krajský přebor SmSKe mládeže  CZE
06.10. - 07. 10. Montenegro Open 2007 (Podgorica, Černá Hora)  MNE
 (12-8-4-2-1)  (600-400-200-100-50)  (6-4-2)
20.10. Přebory Prahy (Praha)  CZE
 (12-8-4)

(akcí: 25)Listopad 2007

 (12-8-4-2-1)
03.11. - 04. 11. Seminář Shaolin Kempo karate - Franz Braun (7.DAN) (Jablonec nad Nisou)  CZE
 (24-16-8-4-2)  (6-4-2)
10.11. - 11. 11. Seminář karate - A. Seba (Jablonec nad Nisou)  CZE
17.11. Bohemia Cup (Brno)  CZE*(KR)
 (6-4-2)  (12-8-4)
24.11. Krkonošský pohár (Trutnov) zrušeno  CZE

(akcí: 19)Prosinec 2007

 (24-16-8-4-2)
01.12. - 02. 12. Italian Grand Prix - EGP (Benátky, Itálie)  ITA*(KR)
 (18-12-6-3-1)
08.12. - 09. 12. Seminář karate - wado ryu - Steve Rowe (7.DAN) (Jablonec nad Nisou)  CZE
 (120-80-40-20-10)


Celkem: 190 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.