KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Závodníci a jejich úspěchy:
české - zahraniční - všechny -
PoziceTurnajDisciplínaDatumBody
1. MVčSKe mládeže 2010 kumite junioři (16-17) +76kg 31.10.2010 6
2. MVčSKe mládeže 2010 kata junioři (16-17) 31.10.2010 4
3. Pohár VčSKe seniorů 2010 kumite muži +80kg 31.10.2010 2
1. Shotokan Cup 2010 kumite junioři (16-17) +76kg 09.10.2010 24
7. Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2008 kumite junioři (16-17) +76kg 06.12.2008 4
1. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2008 kumite dorostenci (14-15) +70kg 15.11.2008 12
5. Shotokan Cup 2008 kumite junioři (16-17) +76kg 11.10.2008 4
1. Velká cena Nymburka 2008 kumite dorostenci (14-15) +70kg 08.03.2008 12
2. Pohár VčSKe mládeže 2008 kumite dorostenci (14-15) +70kg 01.03.2008 4
7. Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 kumite dorostenci (14-15) +65kg 01.12.2007 1
3. O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2007 kumite junioři (16-17) +75kg 17.11.2007 2
1. MVčSKe mládeže 2007 kumite dorostenci (14-15) +65kg 20.10.2007 6
2. Wakizaši Cup 2007 kumite dorostenci (14-15) +65kg 15.09.2007 4
3. NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo kumite dorostenci (14-15) +65kg 02.06.2007 4
3. NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo kumite dorostenci (14-15) +65kg 12.05.2007 4
7. NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo kata dorostenci (14-15) 12.05.2007 1
2. NP žáků 2006 - 3.kolo (North Bohemia) kumite st. žáci +60kg 04.11.2006 8
2. MVČSKe mládeže 2006 kumite dorostenci (14-15) +65kg 14.10.2006 4
2. NP dorostu a juniorů 2006 - 1. kolo, Praha kumite dorostenci (14-15) +65kg 13.05.2006 8
3. Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 kumite st. žáci +60kg 15.10.2005 6
3. NP žáků a ml.dorostu 2005 - 3.kolo kumite st. žáci +60kg 24.09.2005 4
2. MVČSKe mládeže 2005 kumite st. žáci +60kg 18.09.2005 4
3. NP žáků a ml. dorostu 2005 - 2.kolo kumite st. žáci +60kg 11.06.2005 4
3. Grand Prix Hradec Králové 2005 kumite st. žáci +60kg 16.04.2005 4
3. Pohár VČSKe žáků a dorostu 2005 kumite st. žáci +50kg 13.03.2005 2
Celkem:    138

^ nahoru

 Tisk 

Nově evidovaní závodníci:

Gulii | Karpenko | Shokouhi | Antonova | Hazniuk | Kutsenko | Hurina | Pyvovarova | Kolisnyk