KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2007 - 17.11.2007

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.85%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Irena Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata muži Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Záleský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Milan Pech Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Bém Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Aleš Borovička SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dominik Meixner SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Daniel Pelíšek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Záleský st. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži +80kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
3. kumite muži +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Monika Vaňousová Budo Lanškroun CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Eliška Oravcová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Monika Vaňousová Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite ženy BRH Eliška Oravcová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team st. žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KK Přelouč CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 12.11.2011
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2010 27.11.2010
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2009 14.11.2009
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2008 15.11.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk