KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 - 15.10.2005

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Tarokan Brno
Registrovaných jednotlivců 258
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
40.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Václav Dovolil KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk