KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo - 02.06.2007

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel KK Pratr Trutnov, ČSKe
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
47.02%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 42x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Veselý TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata muži U21 Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Egerová Sokol Tišnov CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Švenda Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Cyprian TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk