KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků a ml. dorostu 2005 - 2.kolo - 11.06.2005

Město Praha
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 278
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
58.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Aty Vodičková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Doubková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Slavia TU Liberec CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Doleček SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Patrik Kouba Tsunami Prachatice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Šálek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
2. kumite st. žákyně -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Lukáš Robouský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Trnka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Seinerová USK Plzeň CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Martina Jelínková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk