KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 - 01.12.2007

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, SKR SU Ústí nad Labem
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
53.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 64x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Jan Masopust SKM Bílina CZE CZE
5. kata muži U21 Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži U21 Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata muži U21 Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy U21 Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy U21 Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy U21 Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team dorostenci (14-15) KK Tábor CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) KK Tábor CZE CZE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Tsunami Prachatice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Vladimír Pech Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Krnáč TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Cyprian TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Starý Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Voleník SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Vít Baník Havířov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Viet Nguyen Ngoc SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Trnka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +75kg Patrik Greif Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Helena Červenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -65kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite junioři (18-20) -65kg Vladislav Vávra Masada Praha CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -75kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) +80kg Lukáš Fiman SC Komura Kladno CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) +80kg Dalibor Frýba KK Litvínov CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Josefína Nováková Masada Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Anna Langová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Eva Karafiátová Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite ženy U21 +60kg Edita Holubová Karate Horažďovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk