KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2008 - 08.03.2008

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Ned Hockey Karate Nymburk
Registrovaných jednotlivců 224
Kluby na medailových pozicích 42
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
40.83%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Švanda Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Rejmonová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Goryanov KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Rejmon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Vayhelová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Klika Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite muži -75kg Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite muži +75kg Marek Pohl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite muži +75kg Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk