KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žáků a ml.dorostu 2005 - 3.kolo - 24.09.2005

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 263
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Michal Toure Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Tatran Prachatice CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Karate České Budějovice CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Novák SKBU Hostivař CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Denis Rudolf KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Hofman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Kříž Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk