KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2006 - 1. kolo, Praha - 13.05.2006

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Registrovaných jednotlivců 191
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
55.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler TARO KAN CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži U21 David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Šimpach SKK Praha 8 CZE CZE
5. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata muži U21 Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata ženy U21 Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Nebeský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Šturm SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Miroslav Novák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Chroust SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Trnka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Haidinger Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Davit Vasilyan TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg David Kratochvíl Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Pavla Pospíšilová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Monika Latzelová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Dan Gospodinov KK Mironet Praha CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Igor Šefčík K3 CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk