KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo - 12.05.2007

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Sokol Nymburk
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
53.05%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kristýna Pučanová KK Jeseník CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler TARO KAN CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 David Kraus Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži U21 Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata muži U21 David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy U21 Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy U21 Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy U21 Tereza Egerová Sokol Tišnov CZE CZE
5. kata ženy U21 Lucie Roupcová SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Faltejsek KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Švenda Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Štěpán Krejčík Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Adam Bauer SK Karate Most CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Holárek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Petra Pavelková KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Müller KK Jeseník CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Vít Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Brabec Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Jelen Masada Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky -57kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Ondřej Kříž TARO KAN CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Robin Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Vojtěch Jež SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Patrik Černý KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
NP seniorů 2007 - 2.kolo 03.02.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk