KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2008 - 06.12.2008

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 194
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
43.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 62x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Nidoshinkan DOJO CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Dudoň KC Žatec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Trien Van Tran Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Gabrielová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Novák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2018 08.12.2018-09.12.2018
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk